jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۹۴۷۵۵   ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۲

جام جم ورزشی: باشگاه اینترمیلان برای همیشه پیراهن شماره 4 این باشگاه را بازنشسته کرد.

بازنشستگی ابدی پیراهن اسطوره

به گزارش جام جم ورزشی ، خاویر زانتی اسطوره آرژانتینی باشگاه اینترمیلان سال گذشته در 41 سالگی کفش هایش را آویخت و برای همیشه با فوتبال خداحافظی کرد. او به همراه اینتر 5 قهرمانی سری آ ، یک قهرمانی چمپیونزلیگ، یک قهرمانی جام باشگاه‌های جهان، 4 قهرمانی کوپا ایتالیا و .. را در 19 فصل حضورش در این تیم به دست آورد. به فاصله یک سال از خداحافظی وی از فوتبال باشگاه اینترمیلان پیراهن شماره چهار وی را طی مراسمی باشکوه بازنشسته کرد.

زانتی درباره این اتفاق گفت:" می‌خواهم از تمام دوستانم که اینجا بودند تشکر کنم. جو فوق‌العاده ای بود. هیچگاه این لحظه را فراموش نخواهم کرد. از تمام مردمی که برای این بازی دوستانه به استادیوم آمدند تشکر می‌کنم. عشق و علاقه ی من به این مردم همیشه باقی خواهد ماند.هیچگاه از فکر من خارج نخواهند شد. تمام فوتبال من اینجا شکل گرفت و مقابل رقیبان بزرگی با احترام قرار گرفتم و برای من، حضور آنها در اینجا، خیلی مهم است."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها