jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۹۴۵۵۰ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۹:۵۷

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی گسترده در انبار مواد غذایی در شرق تهران خبر داد.

مهار آتش سوزی گسترده انبار مواد غذایی در شرق تهران

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفتگو با مهر ، در خصوص جزئیات این حریق اظهار داشت: در ساعت ۱۷:۳۸ دقیقه عصر روز گذشته ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران از آتش سوزی در یک انبار بزرگ مواد غذایی مطلع شد و بلافاصله ۴ ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای تنفسی و تانکر آب عازم محل حادثه در حکیمیه خیابان سازمان آب، شدند.

وی ادامه داد: قطعه زمینی در مجاورت انبار مواد غذایی به محلی برای جمع آوری ضایعات چوب و تخته تبدیل شده بود که آتش سوزی از این محل شروع و به انبار ۳۰۰ متری مواد غذایی سرایت کرده بود.

ملکی افزود: شدت آتش سوزی به حدی بود که شعله‌های آتش از سقف انبار به بیرون زبانه می‌کشید و دود غلیظی نیز محل را فرار گرفته بود که آتش نشانان بلافاصله وارد عملیات شدند و قبل از سرایت آتش به سایر انبارها، حریق را مهار کردند.

وی اظهار داشت: سه کانکس پر از مواد غذایی که در مجاورت سوله قرار داشتند، دچار حریق جزئی شدند که آتش نشانان آتش این سه کانکس را مهار و سپس پس از تخلیه دود و ایمن سازی در ساعت ۲۳:۳۸ دقیقه شب عملیات را به پایان بردند. این آتش سوزی مصدوم و تلفات جانی در بر نداشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر