jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۷۹۳۴۸۸ ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۰:۰۸

وزیر امور خارجه کشورمان خطاب به پیام سناتور جمهوی خواه:

نیازمند دیپلماسی جدی هستیم نه «افترا زنی»

وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به پیام سناتور جمهوی خواه تام کاتن در توییتر نوشت: امروز نیازمند دیپلماسی جدی هستیم نه «افترا زنی» شخصی از موضع بالا.

نیازمند دیپلماسی جدی هستیم نه «افترا زنی»

محمدجواد ظریف در ادامه تولد فرزند کاتن را تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد، او و خانواده اش در صلح و آرامش از وجود فرزندشان لذت ببرند.

این سناتور جمهوی خواه پیش تر با بی احترامی به ظریف از او انتقاد کرده،‌ وی را به مناظره دعوت کرده بود.(خبرگزاری صدا و سیما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر