jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۹۱۴۰۷   ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۰:۳۷

جام جم ورزشی: رئیس سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد در صورت واگذار نشدن پرسپولیس و استقلال این دو باشگاه منحل نخواهند شد.

سرخابی‌ها واگذار نشوند منحل نخواهند شد

علی اشرف عبدالله‌ پوری‌حسینی در خصوص مزایده سوم دو باشگاه پرسپولیس و استقلال که قرار است چهارشنبه 9 اردیبهشت برگزار شود و اینکه آیا تاکنون پاکتی ارائه شده گفت: روال مزایده‌ها اینگونه است که معمولاً تا یک روز قبل از برگزاری مزایده پاکتی داده نمی‌شود و این کار در روز پایانی انجام می‌شود و ما هم تا 24 ساعت قبل از مزایده این موشوع را اعلام نخواهیم کرد. با این حال پیش‌بینی ما این است که این بار برای این دو باشگاه خریداری پیدا شود.
وی در مورد تسهیلات در نظر گرفته شده برای خریداران عنوان کرد: پیش از این گفته بودیم مالکان لیگ برتری نمی‌توانند در مزایده شرکت کنند اما این مورد را برداشتیم، چرا که واگذاری پرسپولیس و استقلال برای فصل آینده است و ارتباطی به این فصل ندارد. با این وجود، اگر مالک باشگاهی یکی از دو باشگاه را خرید، باید از تیم قبلی خود جدا شود.
رئیس سازمان خصوصی‌سازی درباره سهام 20 درصدی پیشکسوتان و هواداران اظهار داشت: اعلام کرده بودیم که 20 درصد سهام باشگاه با قیمت سارمان خصوصی سازی یا کمتر در اختیار پیشکسوتان و هواداران قرار بگیرد ولی به این نتیجه رسیدیم که خریدار خودش می‌تواند هر قیمتی که می‌خواهد، تعیین کند. سومین نکته هم این است که پیش‌ پرداخت هم به 20 درصد کاهش یافته و پرداخت اقساط آن هم 5 ساله خواهد بود.
پوری‌حسینی که با رادیو ورزش گفت‌وگو می‌کرد، در خصوص اینکه اگر دو باشگاه در صورت عدم واگذاری منحل خواهند شد، گفت: قانونگذار برای ما تعیین نکرده که چند مزایده می‌توانیم برگزار کنیم و اگر مزایده سوم برنده نداشته باشد، بحث انحلال مطرح نخواهد بود.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها