jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۹۱۱۴۲   ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۵:۲۸

مکانی برای آرامستان جدید تهران اعلام نشده است

مخالفت فرمانداری تهران با جریمه جدید طرح ترافیک

فرماندار تهران با اعلام مخالفت فرمانداری با تعیین عوارض جدید برای متخلفین محدوده طرح زوج و فرد و ترافیک، گفت: شورای اسلامی شهر تهران می‌تواند با افزایش نرخ جریمه ورود به محدوده‌های ترافیکی بازدارندگی بیشتر ایجاد کند و قطعا تعیین عوارض برای ورود به محدوده‌های ترافیکی مورد تایید فرمانداری قرار نمی‌گیرد.

مخالفت فرمانداری تهران با جریمه جدید طرح ترافیک

عیسی فرهادی درخصوص طرح حذف زوج و فرد و تغییر ملاک محدوده زوج و فرد براساس آلایندگی خودروها نیز گفت: تشخیص آلایندگی خودروها کار سختی است و به نیروی انسانی بیشتری نیاز است و هزینه‌ها را نیز افزایش می‌دهد؛ قطعا فرمانداری تهران با هر طرحی که پشتوانه مطالعاتی داشته باشد همکاری می‌کند اما اگر اثرات و تبعات یک طرح مشخص نباشد فرمانداری با آن مخالفت می‌کند.

مکانی برای آرامستان جدید تهران به فرمانداری اعلام نشده است

فرماندار تهران درخصوص احداث «بهشت‌ زهرای 2» در شهر تهران گفت: در حال حاضر تنها آرامستان شهر تهران بهشت زهرا (س) است که تا چند سال آینده نیز پاسخگوی نیاز شهر تهران است.

فرهادی درباره تعیین مکان جدید گفت: تاکنون مکانی برای آرامستان جدید تهران رسما اعلام نشده است البته فرمانداری برای تامین مکان بعدی حداکثر همکاری را با شورا و شهرداری تهران خواهد داشت.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر