jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۹۰۵۹۹   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۶

جام جم ورزشی: دایی می گوید نمی توhند درباره شرایط فعلی پرسپولیس حرفی بزند.

دایی:از عالیجناب حیله درباره اوضاع پرسپولیس بپرسید

علی دایی روز گذشته از سفر به انگلیس به تهران برگشت و در گفت و گویی متفاوت درباره تغییرات در پرسپولیس و اتفاق هایی که در این باشگاه افتاده است گفت:«من در این باره نظری ندارم. فقط می‌گویم امیدوارم این تیم به جایگاه واقعی‌‌اش برسد. کسانی هستند که می‌توانند بهتر از من در این باره صحبت کنند، بروید سراغ آنها. بروید از عالیجناب حیله و منفعت بپرسید.آنها هر کسانی می توانند باشند. کسی که با حیله و تدابیر و منفعت‌طلبی‌هایش تیم را به این روز انداخته. بگذریم.»

او در بخش دیگری از حرف هایش هم گفته است:« خودم را خاک پای مردم ایران می‌دانم و هر‌گاه غیر از این فکر کنم آغاز نابودی من است. باز هم می‌گویم تمام بازی‌ها و گل‌ها و افتخاراتم را با یک دقیقه بازی در تیم‌ملی ایران عوض نمی‌کنم. افتخار می‌کنم ماتئوس تا می‌‌آید ایران سراغ مرا می‌گیرد. به آن به اصطلاح رسانه هم می‌گویم علی دایی با لطف خدا علی دایی شده، شما خودتان را برای کوبیدن او زحمت ندهید. زورتان به خدای علی دایی نمی‌رسد.»(روزنامه خبر ورزشی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها