jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۸۶۴۹۶   ۲۲ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۲

جام جم ورزشی: نماینده وزیر ورزش و جوانان در مذاکرات کی‌روش و فدراسیون فوتبال گفت: وزارتخانه با کی روش هیچ مشکلی ندارد و تصمیم گیرنده نهایی در مورد او فدراسیون فوتبال است.

وزارت ورزش مخالف کی‌روش نیست

رضا حسنی‌خو درباره اینکه گفته می‌شود گودرزی مخالف ماندن کی روش است و حضور شما برای قطعی کردن این موضوع است، گفت: به هیچ عنوان این نکته درست نیست و وزارت ورزش و جوانان مخالف کی‌روش و ماندن او نیست و اتفاقا دکتر گودرزی همواره تاکید داشته در این مورد مسئولیت با فدراسیون فوتبال است و ما هم کمک می کنیم به تصمیمی که در نهایت کفاشیان در مورد کی روش می گیرد.

حسنی خو در مورد دلیل حضورش در این مذاکرات به پایگاه خبری وزارت ورزش گفت: هدف من و در نهایت وزیر کمک به فوتبال ملی و حمایت و تامین مطالبات مردم و دولت است مردم انتظار دارند در موضوع کی روش شفاف عمل شود و اگر توانسته خوب عمل کند بیان شود و اگر جایی ضعف داشته است بدون اتهام زنی و شایعه پراکنی و با حفظ شخصیت افراد و ورزش کشور اعلام گردد.

مشاور وزیر ورزش و جوانان در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان افزود: معتقدیم اگر کی روش را استخدام کرده‌ایم باید ابزار لازم را به او بدهیم نباید شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم که از کار کردن منصرف شود مسئول این موضوع فدراسیون است و به لحاظ تخصصی و فنی نظارت بر کار را دارد و هر تصمیمی کفاشیان در مورد کی روش بگیرد ما حمایت می‌کنیم و شفاف و روشن به اطلاع مردم می رسانیم.

حسنی خو در مورد زمان نشست مشترک خود با کی روش و کفاشیان گفت: منتظر تماس کفاشیان هستم و تصور می‌کنم در یک جلسه تمامی موارد مورد بحث حل و فصل شود بنا داریم بعد از مذاکره با کی روش و تصمیم گیری نهایی، موارد را به صورت یک صورتجلسه رسمی در حضور رسانه ها اعلام کنیم تا آرامش و اطمینان هر چه سریع‌تر به فوتبال ملی و هوداران آن برگردد. هدف نهایی وزارت ورزش و جوانان حفظ تیم ملی یه عنوان سرمایه کشور و البته تامین مطالبات و حقوق مردم و دولت است.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها