jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۶۴۷۰   ۲۲ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۴

جام جم ورزشی: در دومین روز از مسابقات تیراندازی جام جهانی کره جنوبی در رشته تفنگ ۱۰ متر بانوان، نجمه خدمتی با قرار گرفتن در رده دوم این رشته به فینال راه یافت.

نجمه خدمتی در جام‌جهانی کره‌جنوبی فینالیست شد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این رقابتها در رشته تفنگ بانوان صبح امروز شنبه در تفنگ ۱۰ متر بانوان آغاز شد، که نجمه خدمتی تنها نماینده ایران در این رقابتها توانست با کسب امتیاز ۴۱۹٫۶ کمتر از یک دهم از نفر اول مرحله مقدماتی و با قرار گرفتن در رده دوم جدول رده بندی، به فینال این مسابقات راه یابد.

همچنین در مرحله مقدماتی رشته تپانچه ۵۰ متر مردان، محمد احمدی، با قرار گرفتن در شانزدهم جدول امتیاز دهی، نتوانست به فینال مسابقات راه یابد.

در این رشته، بوین هانگ دارنده مدال برنز قهرمانی جهان از چین، باهیون پارک دارنده نقره مسابقات آسیایی از کره و ونگ هونگ دارنده مدال طلای جام جهانی از ویتنام، با قرار گرفتن در رده های اول تا سوم، توانستند مدال طلا و نقره و برنز این مسابقات را از آن خود کنند.

مسابقات تیراندازی جام جهانی کره جنوبی با حضور ۶۸ کشور جهان از ۲۰ فروردین لغایت ۲۷ فروردین در شهر چانگ وون کره جنوبی برگزار می شود که سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو در این مسابقات توزیع می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها