jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۷۸۶۲۹۲ ۲۱ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۸:۴۸

شماره‌گذاری خودروهای وارداتی از بیست‌وهشتم اسفند سال گذشته متوقف شده است.

شماره‌گذاری خودروهای وارداتی متوقف شد

به گزارش ایسنا، به‌طور معمول در ابتدای هر سال واردکنندگان خودرو باید مجوز شماره‌گذاری محصولات خود را تمدید کنند و این توقف به دلیل تمدید مجوز واردکنندگان است.

سال 92 نیز این اتفاق افتاد، به‌گونه‌ای که از بیست‌وهشتم اسفند این سال شماره‌گذاری خودروهای وارداتی متوقف شده بود.

بر این اساس توقف شماره‌گذاری خودروهای وارداتی تا دهم اردیبهشت ادامه خواهد یافت و واردکنندگان تا آن زمان مهلت دارند مجوز شماره‌گذاری محصولات خود را تمدید کنند.

در این شرایط فعالان بازار خودرو از آرامش در بازار خودروهای وارداتی با وجود توقف شماره‌گذاری و در نتیجه توقف عرضه خودروهای جدید به این بازار خبر می‌دهند.

به گفته فعالان بازار خودرو،‌ به‌دلیل بالا بودن عرضه و همچنین رکود در این بازار، توقف شماره‌گذاری باعث افزایش قیمت خودروهای وارداتی نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر