jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۸۵۳۳۴   ۱۸ فروردين ۱۳۹۴  |  ۲۳:۰۳

جام جم ورزشی: سرمربی فرانسوی تیم دوم باشگاه رئال مادرید تایید کرد کهکشانی‌ها خواهان رحیم استرلینگ هستند.

زیدان: رئال مادرید دنبال رحیم استرلینگ است

به گزارش جام جم ورزشی ، زین‌الدین زیدان که هدایت تیم شماره 2 رئالی‌ها یعنی کاستیلو را برعهده دارد، در مصاحبه‌ای با روزنامه دیلی‌میل انگلیس تایید کرد گلزن لیورپول و سه‌شیر(انگلیس) در فهرست خرید باشگاهش است.

وی گفت: مدت‌ها است که رئال او را زیر نظر گرفته و می‌داند چه بازیکن باقابلیتی است. بدیهی است رئال همچنان به ارزیابی‌های خود در مورد استرلینگ ادامه می‌دهد.

زیدان ادامه داد: بازیکنان کمی در جهان هستند که آنقدر قابلیت بالا داشته باشند که باعث تقویت کادر کنونی رئال مادرید شوند. از این جهت اهمیت دارد یکی از بهترین بازیکنان جوان کنونی جهان را مد نظر رئال باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها