jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۸۵۲۹۷   ۱۸ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۲:۴۶

جام جم ورزشی: هافبک عراقی استقلال در تماس با مسئولان این باشگاه خواهان روشن شدن وضعیت خود شد.

کرار خواهان حقوق و روشن شدن قرارداد فصل آینده‌اش  شد

جاسم کرار در تمرین صبح روز گذشته تیم استقلال شرکت نکرد و در حالی که این بازیکن در 3 بازی گذشته تیمش حضور نداشته در تماس با مسئولان این باشگاه خواهان روشن شدن مطالبات خود شد.

این بازیکن در تماس با مسئولان باشگاه استقلال از آنها خواست که تکلیف حق و حقوق و همچنین وضعیت قراردادش در فصل آینده را با این باشگاه را روشن کنند.

این در حالی است که کرار در ابتدای این فصل قراردادی 2 ساله با باشگاه استقلال منعقد کرد و مشخص نیست چرا این بازیکن چنین درخواستی کرده است.

قرار است این بازیکن به همراه مدیر برنامه‌هایش امروز نشستی را با نظری جویباری معاون ورزشی باشگاه استقلال برگزار کند.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در حالی باید به مصاف ذوب‌آهن برود که کرار بعد از چند هفته محرومیت می‌تواند برای تیمش به میدان برود.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها