jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۷۸۵۲۶۹ ۱۸ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۹

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی توضیحاتی از طرف وزیر امور خارجه و رییس سازمان انرژی اتمی برای رفع نگرانی ها داده شد.

جلسه غیرعلنی مجلس در مورد بیانیه لوزان برای رفع نگرانی‌ها بود

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین در مجلس، علی لاریجانی امروز سه شنبه پس از حدود 2 ساعت جلسه غیرعلنی مجلس با تیم مذاکره کننده هسته‌ای گفت: آقایان ظریف و صالحی در باره روند مذاکرات از حیث فنی توضیحاتی دادند و اینکه چگونه باید مصالح کشور در دالان مذاکرات هسته‌ای بررسی شود.

وی افزود: این گفتگو برای رفع نگرانی‌ها مورد توجه قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر