jamejamonline
سیاسی قوه قضائیه کد خبر: ۷۸۵۲۶۲ ۱۸ فروردين ۱۳۹۴  |  ۰۹:۵۳

وکیل«م- ه» گفت: با توجه به این که امروز آخرین روز اعتراض به حکم موکلم است، اما هنوز نتوانسته‌ام موکلم را قانع کنم که به حکم صادره اعتراض کند.

«م ه»هنوز برای اعتراض به حکم قانع نشده است

سید محمود علیزاده طباطبایی در مصاحبه تلفنی با خبرگزاری صدا و سیما افزود:‌ موکلم ، روند رسیدگی به پرونده اش را عادلانه نمی‌داند و معتقد است اگر هم به حکم صادره اعتراض کند مجدداً روال قبلی تکرار می‌شود.

وی گفت‌: با این حال اصرار دارم که موکلم را بتوانم امروز قانع کنم تا به حکم صادره اعتراض کنیم.

24 اسفند سال گذشته، معاون اول قوه ‌قضائیه خبر محکومیت «م ه» به حبس، جزای نقدی و انفصال از خدمات دولتی را تأیید کرد و گفت: این فرد، در یک بخش از اتهامات به استناد ماده 3 قانون تشدید مجازات مرتکبان ارتشا، اختلاس و کلاهبرداری، به حبس، جزای نقدی و انفصال محکوم شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر