jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۸۴۰۵۴   ۱۵ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۶:۱۶

مدیر مسابقات AFC ناظر ویژه بازی پرسپولیس – النصر

کاروان النصر سه‌شنبه وارد تهران می‌شود

جام جم ورزشی: تیم فوتبال النصر عربستان بعدازظهر روز سه‌شنبه وارد تهران خواهد شد و پس از بازی بلافاصله از ورزشگاه راهی فرودگاه می‌شوند.

کاروان النصر سه‌شنبه وارد تهران می‌شود

به گزارش جام جم ورزشی ، امیر علی حسینی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره برنامه سفر نماینده فوتبال عربستان گفت: کاروان تیم فوتبال النصر ساعت 15:15 روز سه‌شنبه 18 فروردین وارد تهران خواهد شد و در هتل آزادی مستقر می‌شوند. طبق نامه‌نگاری‌ها، عربستانی‌ها خواهان حضور 45 نفر در تهران شدند و برای تمرین از ساعت 19:30 در زمین اصلی ورزشگاه آزادی حضور پیدا خواهند کرد.

نمایندگان النصر با توجه به زمان ورودشان به تهران درخواست کرده‌اند نشست هماهنگی مدیران در ساعت 17:30 و کنفرانس خبری در ساعت 18:30 برگزار شود که سازمان لیگ ساعت دقیق این دو برنامه را مشخص می‌کند.

اعضای تیم فوتبال النصر در ساعت 16 روز چهارشنبه 19 فروردین جلسه فنی دارند و پس از بازی نیز به هتل بازنگشته و بلافاصله عازم فرودگاه خواهند شد.

* همچنین گفتنی است برای بازی با النصر علاوه بر نماینده بنگلادشی بازی، آقای پاول لوزانوف، مدیر مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا شخصا در تهران حضور پیدا خواهند کرد.

گفتنی است؛ وی صبح روز چهارشنبه 19 فروردین وارد تهران می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها