jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۸۳۵۹۳   ۱۳ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۳:۰۸

حمایت بازیکنان از ماندن کی روش در ایران

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان: وقت کم است

مربی تیم ملی فوتبال ایران درباره میزان آمادگی تیم برای شرکت در مسابقات مقدماتی جام جهانی گفت: فرصت بسیار کم است، نباید مانند سابق فرصت سوزی کنیم و باید بهترین تصمیم را بگیریم.

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان: وقت کم است

مارکار آقاجانیان پس از بازگشت تیم ملی از اردوی تدارکاتی اتریش و سوئد به مرگ دو خبرنگار ایرانی حاضر در این اردوی اشاره کرد و افزود: مرگ این دو عزیز در روحیه بازیکنان تاثیر زیادی داشت.

وی درباره بازی های دوستانه اخیر ایران مقابل شیلی و سوئد هم با بیان اینکه بازی ها بسیار عالی بود و این بازی ها کمک می کند که سطح فنی و تجربه بین المللی بازیکنان ما بیشتر شود، افزود: بازیکنان جدید هم خوش درخشیدند.

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه ای برای ادامه کار این تیم پیش بینی شده است، گفت: آقای کی روش برنامه های خود را همیشه از یک سال قبل ارائه می کند.

وی درباره عملکرد کی روش در تیم ملی فوتبال ایران هم گفت: مردم بهترین قاضی هستند و نظر آنان در این باره از نظر من مهم تر است.

تیم ملی در مقابل سوئد بسیار خوب بازی کرد

آندرانیک تیموریان هم گفت: تیم ملی عملکرد خوبی را در مقابل تیم ملی شیلی داشت و در مقابل تیم ملی سوئد هم بسیار خوب بازی کرد اما آنها بازی های ملی تدارکاتی بیشتری انجام داده بودند و با تجربه بیشتری که داشتند توانستند بازی را ببرند.

وی افزود: امیدواریم با برنامه ریزی آینده که فدراسیون فوتبال برای تیم ملی انجام می دهد بازی های بهتری را به نمایش بگذاریم و سطح فوتبال خود را بهتر کنیم.

تیموریان افزود: شرایط تیم ملی خوب است و تمرینات و آماده سازی خوبی برای جام ملتهای آسیا داشتیم.

وی گفت: امیدواریم با ماندن کارلوس کی روش و اضافه شدن چند بازیکن خوب و جوان بتوانیم تیم ملی ایران را قوی تر کنیم و برچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز در بیاوریم.

تجربه خوبی به دست آوردیم

هاشم بیک زاده دیگر فوتبالیست کشورمان هم درباره بازی های دوستانه ایران مقابل شیلی و سوئد، گفت: بازی های خوبی را انجام دادیم و در کل این بازی ها را مثبت ارزیابی می کنم و تجربه خوبی به دست آوردیم.

وی درباره شرایط کنونی تیم ملی اظهارداشت: باید رو به جلو کار کنیم و فرصت کمی برای بازی های مقدماتی جام جهانی داریم و نباید فرصت را از دست دهیم.

تیم ملی، شخصیت خود را پیدا کرده است

وحید امیری دیگر بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان نیز گفت: با دو تیم قدرتمند از آمریکای جنوبی و اروپا بازی کردیم که نمایش خوبی را در مقابل آنها داشتیم.

وی افزود: اکنون تیم ملی، شخصیت خود را پیدا کرده است و در مقابل هیچ تیمی واهمه ای ندارد و راحت بازی می کند.

امیری درباره باخت ایران مقابل تیم ملی فوتبال سوئد هم گفت: شرایط بازی موجب باخت ما شد اما خیلی خوب بازی کردیم.

وی درباره شرایط کلی تیم گفت: شرایط تیم خیلی خوب است و مردم شاهد هستند که تیم ملی، خوب کار می کند.

این بازیکن تیم ملی فوتبال افزود: اگر سرمربی گری کی روش ادامه یابد تیم ملی فوتبال کشورمان به حق خود می رسد.

تیم ملی فوتبال کشورمان پس از اردوی تدارکاتی ‌اش که حاصل آن دیدار با تیم ملی فوتبال شیلی در اتریش و سوئد در شهر استکهلم بود، چهارشنبه شب به میهن بازگشت.(خبرگزاری صدا و سیما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها