jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۸۳۰۵۷   ۰۸ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۲:۱۳

جام جم ورزشی: گروه تروریستی داعش همانند طالبان مخالف فوتبال بازی کردن مردم هستند.

شلاق به دلیل تماشای دیدار رئال مادرید و بارسلونا!

به گزارش جام جم ورزشی ، گروه تروریستی داعش افرادی را که به تماشای ال کلاسیکو نشسته‌اند شلاق می زند. داعش پا را فراتر گذاشته و نه تنها فوتبال بازی کردن را ممنوع کرده است بلکه حتی تماشای آن را نیز حرام می داند. این گروه تروریستی که مناطقی از سوریه و عراق را تحت کنترل دارد، هر بیننده این مسابقه را به علت مغایر بودن آن با فتواهای به اصطلاح "شرعی" این گروه تروریستی، هشتاد ضربه شلاق می زند.

از نظر داعش، علت حرام بودن تماشای فوتبال آن است که این بازی، یک "بدعت" غربی است و به همین دلیل نباید مسابقات فوتبال را تماشا کرد.

پیش از این هم داعش 13 بیننده مسابقه فوتبال تیم های ملی عراق و اردن از سری رقابت های جام قهرمانی آسیا در استرالیا را اعدام کرده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها