jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۸۲۹۳۸   ۰۶ فروردين ۱۳۹۴  |  ۲۱:۴۸

برگزیدن تصاویر مورد علاقه

قابلیت جدیدی در موتور جستجوگر بینگ

مایکروسافت در هفته گذشته قابلیت جدیدی را به موتور جستجوگر بینگ افزوده که کاربر بعد از ورود به اکانت خود می‌تواند نتایج تصویری جستجو را به لیست موارد موردعلاقه اضافه کند تا بعداً بتواند به راحتی به آن‌ها دسترس داشته باشد.

قابلیت جدیدی در موتور جستجوگر بینگ

به گزارش جام جم کلیک: موتور جستجوگر بینگ پیش از این نیز با جستجوهای با کیفیت و دقیق شناخته می‌شد که اضافه شدن این قابلیت نیز، به بهبود تجربه کاربری بسیار کمک خواهد کرد.

برای اضافه کردن تصویر به لیست موردعلاقه خود می‌توانید نشانگر را چند لحظه بر روی آن نگه دارید تا برجسته شود، سپس بر روی قلب کلیک کنید تا به موارد دلخواه افزوده شود؛ همچنین می‌توانید بعد از بزرگ شدن تصویر از گزینه favourite برای اضافه کردن به لیست موردعلاقه استفاده کنید. بعد از اینکه تصاویر مورد علاقه خود را مشخص کردید، عددی در کنار قسمت Images بر روی تولبار اضافه خواهد شد که نشان‌دهنده‌ی تعداد تصاویر مورد علاقه‌ی شما است.

در هنگام سِرچ مجدد، آن دسته از تصاویری که شما قبلاً به عنوان برگزیده انتخاب کرده بودید به صورت طبقه‌بندی جداگانه نمایش داده خواهد شد. این ویژگی جدید، برای کاربرانی که می‌خواهند نتایج جستجو را بدون ذخیره کردن به یاد داشته باشند، بسیار مفید خواهد بود. لازم به ذکر است که این قابلیت هنوز در حالت تست قرار دارد، اما هم اکنون قابل استفاده است.

منبع: فارنت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها