jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۸۲۷۰۴ ۰۵ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۰

سیستم جدید فیس‌بوک، تقویم تاریخ عضویت شماست

فیس‌بوک خاطرات شما را زنده می‌کند

فیس‌بوک با افزودن سیستم جدیدی به شبکه‌ اجتماعی خود می‌تواند هر روز خاطراتی را برای شما زنده کند که شاید آن را فراموش کرده بودید، این سیستم شامل نشان دادن فعالیت‌های مربوط به شما در سال‌های گذشته و در تاریخ امروز است.

فیس‌بوک خاطرات شما را زنده می‌کند

جام جم کلیک: گاهی اوقات وقتی که یک عکس یا فیلم و یا هرگونه پست دیگری را در یک شبکه اجتماعی قرار می‌دهیم توجهی به تاریخ و یا زمان قراردادن آن نداریم و همین مورد نیز موجب می‌شود که آن را در طول زمان فراموش کنیم و یا اینکه حتی در صورتی که آن را به‌یاد داشته باشیم نتوانیم در آینده به راحتی به مورد مربوطه دست پیدا کنیم.

در این میان شبکه اجتماعی فیس‌بوک برای دومین بار به یک سیستم جدید برای رفع این مشکل روی آورده است که می‌تواند برای بسیاری از انسان‌های فراموش کار مفید باشد. نخستین سیستم طراحی شده به امکان جستجو بر اساس محتوا باز می‌گشت، برای نمونه شما می‌توانستید تنها با به یاد داشتن یک کلمه از پست خود، آن را در فیس‌بوک جستجو کنید و تمامی سابقه کاری خود در فیس‌بوک که شامل آن کلمه می‌شود را مشاهده کنید ولی فیس‌بوک به این سیستم بسنده نکرده و سیستم جدیدی را ارائه نموده است که جذابیت بالاتری نسبت به سیستم قبلی دارد.

این سیستم جدید برخلاف سیستم قبلی که انتخابی بوده است، یک مکانیزم خودکار است و به موجب آن با پدیده‌ای مشابه تقویم تاریخ روبرو خواهید شد، فیس بوک در این ویژگی جدید خود هر روز به شما تصاویر یا پست‌هایی که سال‌های قبل درست در همان تاریخ گذاشته‌اید را نشان می‌دهد. این سیستم به نحوی عمل می‌کند که حتی اگر در تاریخ مربوطه شما در پست یا تصویر و .. تگ شده باشید باز هم می‌توانید آن را در این بخش مشاهده کنید و بدون شک یادآوری خاطراتی که ممکن است آن‌ها را فراموش کرده باشید جذابیت خاصی خواهد داشت.

احمد محمدحسینی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر