jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۸۱۶۹۴ ۲۸ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۱

جام جم ورزشی : آقای گل جهان یکی از عجیب ترین سال های زندگی خود را سپری کرد. اوج این سال برای او نوزدهم شهریور بود.

سال پر فراز و نشیب برای علی دایی/ بیزینس، نورا و دیگر هیچ

به گزارش جام جم ورزشی ، او در این روز تاریخی و جنجالی که هرگز از تاریخ باشگاه پرسپولیس پاک نمی شود از سرمربی گری پرسپولیس اخراج شد و حمید درخشان را به عنوان جانشین بر روی نیمکت تیم دید. در آن روز تاریخی که با تجمع هواداران همراه بود درخشان گام به درفشی فر گذاشت و دایی در حالی که برخی بازیکنان پرسپولیس اشک می ریختند از جمع آنها خارج شد. خبرسازی او در سال 93 اما به اخراج از پرسپولیس ختم نشد. وقتی مایلی کهن با شکایت او به زندان افتاد و وقتی که دایی با یک بیانیه رضایت خود را برای آزاد شدن مربی سابقش اعلام کرد دوباره جنجالی به پا شد.

البته او پس از آن اخراج تاریخی که بیشتر شبیه یک کودتا بود به کارهای تجاری و البته دختر کوچکش نورا چسبید. او یک نمایندگی پوشاک و یک جواهر فروشی با کمک همسرش افتتاح کرد و اکنون نیز خبر می رسد در تدارک راه اندازی یک رستوران لوکس در یکی از شمالی ترین مناطق تهران است. دایی به عنوان یکی از اسطوره های فوتبال آسیا به جشن سالیانه مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا به فیلیپین دعوت شد و در جام اسطوره ها هم شرکت کرد. دعوای قدیمی اش با علی کریمی نیز در این سال تمام نشد هر چند در اواخر سال چراغ سبزهایی برای آشتی نشان داد. دایی با آشتی با محمد مایلی کهن و علی کریمی در سال 94 می تواند به خبرسازی اش ادامه بدهد.

دایی این روزها به دور از هیاهوی فوتبال فقط به دو موضوع فکر می کند. تجارت های بسیار پردرآمدش در زمینه های مختلف و البته رسیدگی به دختر چهار ساله اش نورا که تمام هم و غم او را تشکیل داده است.

گفتنی است علی دایی به همراه خانواده اش برای سپری کردن تعطیلات نوروزی به خارج از کشور رفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر