jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۸۱۶۹۴   ۲۸ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۱

جام جم ورزشی : آقای گل جهان یکی از عجیب ترین سال های زندگی خود را سپری کرد. اوج این سال برای او نوزدهم شهریور بود.

سال پر فراز و نشیب برای علی دایی/ بیزینس، نورا و دیگر هیچ

به گزارش جام جم ورزشی ، او در این روز تاریخی و جنجالی که هرگز از تاریخ باشگاه پرسپولیس پاک نمی شود از سرمربی گری پرسپولیس اخراج شد و حمید درخشان را به عنوان جانشین بر روی نیمکت تیم دید. در آن روز تاریخی که با تجمع هواداران همراه بود درخشان گام به درفشی فر گذاشت و دایی در حالی که برخی بازیکنان پرسپولیس اشک می ریختند از جمع آنها خارج شد. خبرسازی او در سال 93 اما به اخراج از پرسپولیس ختم نشد. وقتی مایلی کهن با شکایت او به زندان افتاد و وقتی که دایی با یک بیانیه رضایت خود را برای آزاد شدن مربی سابقش اعلام کرد دوباره جنجالی به پا شد.

البته او پس از آن اخراج تاریخی که بیشتر شبیه یک کودتا بود به کارهای تجاری و البته دختر کوچکش نورا چسبید. او یک نمایندگی پوشاک و یک جواهر فروشی با کمک همسرش افتتاح کرد و اکنون نیز خبر می رسد در تدارک راه اندازی یک رستوران لوکس در یکی از شمالی ترین مناطق تهران است. دایی به عنوان یکی از اسطوره های فوتبال آسیا به جشن سالیانه مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا به فیلیپین دعوت شد و در جام اسطوره ها هم شرکت کرد. دعوای قدیمی اش با علی کریمی نیز در این سال تمام نشد هر چند در اواخر سال چراغ سبزهایی برای آشتی نشان داد. دایی با آشتی با محمد مایلی کهن و علی کریمی در سال 94 می تواند به خبرسازی اش ادامه بدهد.

دایی این روزها به دور از هیاهوی فوتبال فقط به دو موضوع فکر می کند. تجارت های بسیار پردرآمدش در زمینه های مختلف و البته رسیدگی به دختر چهار ساله اش نورا که تمام هم و غم او را تشکیل داده است.

گفتنی است علی دایی به همراه خانواده اش برای سپری کردن تعطیلات نوروزی به خارج از کشور رفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر