jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۱۳۴۲   ۲۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۹

جام جم ورزشی: اخیرا گرث بیل و وین رونی با شادی های پس از گل منحصر به فردشان خبرساز شده اند.

شادی های پس از گل منحصر به فرد +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، اخیرا گرث بیل که عنوان گران ترین بازیکن تاریخ را یدک می کشد در دیدار تیمش رئال مادرید با لوانته دو گل پیروزی بخش تیمش را زد. او پس از گلزنی گوش های خورد را گرفت و به پرچم کرنر نیز مانند رزمی کاران لگد زد. او این کار را در نشانه "هو" کردن های اخیر تماشاگران رئال مادرید انجام داد. وین رونی نیز در روزی که منچستریونایتد سه گل به تاتنهام زد گل سوم تیمش را به ثمر رساند. او پس از گلزنی همانند بوکسورها ژست گرفت و ناک اوت شدن خودش را نمایش داد.

اما در طول سال های اخیر بازیکنانی بوده اند که پس از گلزنی شادی های عجیب و غریبی از خود نشان داده اند.

این شادی ایان رایت است که البته اکنون از فوتبال خداحافظی کرده. او حرکاتی به سبک یک هنرپیشه کمدی مشهور از خود به نمایش گذاشت. رایت در آن زمان در وستهام بازی می کرد.

کریگ بلامی که برای لیورپول بازی می کرد پس از گلزنی به بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا اینگونه از خود شادی پس از گل نشان می دهد:

گرث بیل پس از گل نخست تیمش رئال مادرید مقابل لوانته به سمت پرچم کرنر می رود و به آن ضربه می زند. بیل این کار را به نشانه اعتراض به کسانی انجام داد که در هفته ای اخیر او را هو کرده بودند:

این عکس مربوط به 19 سال پیش است. پل گاسکوئین افسانه ای پس از گلزنی برای تیم ملی انگلیس اینگونه روی زمین دراز می کشد و هم تیمی هایش نیز روی صورت او آب خالی می کنند:

رابی فاولر با پیراهن لیورپول. او پس از گلزنی این حرکت عجیب را از خود نشان می دهد. البته او بعدا 6 هزار پوند جریمه شد چرا که این شادی پس از گل توهین آمیز تلقی شد:

جیمی بولارد بازیکن سابق هال سیتی پس از گلزنی به میان هم تیمی هایش می رود و یک شادی پس از گل از قبل هماهنگ شده را به معرض نمایش می گذارد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر