در برنامه دیشب نود چه گذشت؟ +تصاویر

پرسپولیس ، برنده دربی 80

در آخرین برنامه نود سال 93 چه گذشت؟

رضایت 92 درصدی ببنندگان، از عملکرد برنامه نود

جام جم ورزشی: آخرین برنامه نود سال 93 از ساعت 22:35 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت 2:11 بامداد سه شنبه به پایان رسید.
کد خبر: ۷۸۱۲۴۶
رضایت 92 درصدی ببنندگان، از عملکرد برنامه نود

آخرین برنامه نود سال 93 از ساعت 22:35 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.

سئوال مسابقه پیامکی این هفته به عملکرد برنامه نود در سال 93 اختصاص یافته بود.


محمد فنایی کارشناس داوری این هفته برنامه نود بود.

در ابتدای برنامه در گزارشی یادی از برخی درگذشتگان فوتبالی در سال 93 از جمله "مرنضی شکرانه" - " مرحوم مهدی نفر خبرنگار ورزشی" - "مرحوم غلامحسین مظلومی پیشکسوت فوتبال " شد.

در ادامه فنایی و فردوسی پور درگذشت پدر فهیمی، رئیس کمیته داوران فوتسال هیئت فوتبال استان تهران را تسلیت گفتنند.

فردوسی پور در ادامه گفت: خیلی ها را در این سال از دست دادیم که می توانیم به ناصر احمدپور سردبیر روزنامه خبر ورزشی که خدمات زیادی به جامعه رسانه داشت، آقای صوفیانی، آقای ارباب، حسین معدنی، حسن حسین زاده دبیر کمیته فوتسال و مرتضی احمدی عزیز با آن صدای مخملی و خاطرات شیرین اشاره کنیم.

گزارشی جالب از فوتبالیست های دهه های 70 و 80 پخش شد که طی آن سیروس دین محمدی - محمد نوازی - علی انصاریان و رضا شاهرودی در یک تیم و محمد نوری - آرش برهانی - خسرو حیدری و جواد کاظمیان در تیم دیگر با یکدیگر به رقابت می پرداختند. بخش اول چالش تیر دروازه بود که بازیکنان باید از فاصله 27، 28 متری توپ را به تیر دروازه می زدند.


گزیده هایی از ارتباط های تلفنی با برنامه نود در سال 93 پخش شد که مصاحبه محمدزاده و بختیار رحمانی از آن جمله بودند.

پخش گزارش های مختلف از عیادت از بهمنش، ادای احترام برخی تیم ها به مقام والای شهدا و دیدار تیم های فوتبالی از مراکز توانبخشی و همچنین برخی مراسمات تجلیل، گزارشی ویژه به مناسبت هفته دفاع مقدس، گزیده هایی از گزارش های ایران نود در استان های مختلف از دیگر برنامه های این هفته بود.


گزارش تقویم نود پخش شد که بازی های متعدد نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا، دربی 19 اسفند 1367 که تنها دربی کشیده شیده به ضربات پنالتی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با برتری پرسپولیس بود، بازی دوستانه خاطره انگیز شب 29 اسفند ایران برابر نانت فرانسه با برتری دو بر یک در سال 76، اولین قهرمانی استقلال بعد از 10 سال بدون امیرقلعه نویی در جام حذفی، قهرمانی فوتسال شن سا ساوه در لیگ قهرمانان آسیا، تولد ایرج دانایی فرد زننده اولین گل ایران در جام جهانی در 20 اسفند از جمله اتفاقات هفته پایانی سال بود.

گزیده ای از قسمت های گذشته برنامه نود و حضور میهمانان برنامه نود در سال 93 و همچنین ارتباط های تلفنی در سال جاری پخش شد.

در ادامه گزارش فوتبالیست های دهه های 70 و 80، بازیکنان دو تیم ابتدا از روی نقطه کرنر به سمت دروازه شوت می کردند (چالش گل کردن کرنرها) و سپس هر 4 بازیکن یک تیم درون دروازه قرار گرفته و هر یک از بازیکنان تیم مقابل به سمت دروازه پنالتی می زدند که در نهایت تیم پیشکسوتان 2 بر یک تیم دهه 80 را برد.

در بخش پنالتی، علی انصاریان موفق شد یک گل به ثمر برساند و شادی پس از گل وی دیدنی بود.

بخش بعدی برنامه به شوخی با بازیکنان و مربیان فوتبال اختصاص یافته بود که آندرانیک تیموریان، غلامرضا عنایتی، محمد رضا خلعتبری، پیام صادقیان، حسین فرکی، محرم نویدکیا، سوشا مکانی، آرش برهانی، علی دایی، غلامپور، اکبر میثاقیان، مهرداد پولادی، خسرو حیدری، علیرضا حقیقی و جیمی جامپ از جمله این نفرات بودند و برخی حرکات آنها در زمین به صورت طنز نمایش گذاشته شده بود.قسمت هایی از مصاحبه های جنجالی بازیکنان و مربیان تیم های مختلف در برنامه های نود سال 93 پخش شد که جالب توجه بود.

جدول لیگ برتر، گلزنان و برنامه هفته بیست و چهارم به تصویر کشیده شد.

گزارش نود درجه با ادبیات طنز آمیز خاص خود به اتفاقات هفته اخیر فوتبال ایران پرداخته بود.

گزارشی از دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان - پرسپولیس و حاشیه ها و صحبت های مربیان و بازیکنان دو تیم پخش شد.

این دیدار طی گزارشی مفصل مورد آنالیز قرار گرفت.

گزارش دیدار تیم های راه آهن - تراکتورسازی و استقلال - نفت تهران به همراه حواشی و مصاحبه های بازیکنان و مربیان تیم ها پخش شد.

در این گزارش علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران از بازی مهندسی تیمش سخن گفت و قلعه نویی نیز از بازی خوب بیرانوند.

عملکرد تیم ها در این دیدار مورد آنالیز قرار گرفت.

داوری سه دیدار پخش شده توسط فنایی مورد بررسی قرار گرفت.

گل راه آهن اعلام نشد!

طبق گفته فنایی در بازی تراکتورسازی و راه آهن شوت عباس محمدرضایی از خط دروازه تراکتور عبور کرد که گل اعلام نشده. در صحنه بعدی مدافع تراکتورسازی در نیمه دوم پایش را روی پای بازیکن راه آهن گذاشت و باید پنالتی اعلام می شد که نشد. پنالتی بعدی را مدافع تراکتورسازی با کنترل توپ با دست مرتکب شد که باز اعلام نشد.


گزارشی از دیدار تیم های گسترش فولاد - فولاد خوزستان ، استقلال خوزستان - صبای قم و مصاحبه های مربوط به آنها پخش شد.

داوری دو دیدار مورد بررسی قرار گرفت و فنایی در مورد برخی صحنه های مشکوک بازی ها، توضیحاتی ارائه داد.

فنایی درباره داوری مسابقه گسترش فولاد برابر فولاد گفت: مدافع گسترش فولاد روی بازیکن فولاد خراب شد و این صحنه پنالتی بود. در آخرین صحنه هم مدافع فولاد پیراهن بازیکن گسترش فولاد را کشید و باید یک پنالتی دیگری اعلام می شد.

در بازی استقلال خوزستان و صبا بازیکن صبا هیچ برخوردی با مهاجم استقلال خوزستان نداشت و پنالتی کاملا اشتباه بود. ضربه پنالتی هم به دلیل حرکت زودتر سیدصالحی به درون محوطه جریمه باید تکرار می شد.

گوشه هایی از دیدار تیم های سپاهان - پدیده و پیکان - ذوب آهن به همراه مصاحبه های مربیان و بازیکنان این دیدارها پخش شد.

درخصوص داوری این بازی ها فنایی گفت در دقیقه 1 بازی سپاهان و پدیده رحمان احمدی روی مهاجم پدیده پنالتی انجام داد که داور اعلام نکرد.

در مسابقه پیکان و ذوب آهن پنالتی ذوب آهن درست بود اما لحظاتی قبل به شکل واضحی اوت به نفع پیکان باید اعلام می شد. پنالتی پیکان هم اشتباه بود و به شکل عجیبی خطای دروازه بان گرفته شد.

صفحه نخست روزنامه های ورزشی 26 اسفند 93 به تصویر کشیده شد و فردوسی پور تیترهای ورزشی روزنامه های امروز را قرائت کرد.

وحید شمسایی سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی میهمان هفته پایانی سال 93 برنامه نود بود.

شمسایی: به قهرمانی فکر نمی کردم/ وقتی شمس مصاحبه می کند، مجبورم جواب دهم

در ابتدای کار وقتی پتانسیل تاسیسات دریایی را دیدم فکر کردم جزو 4 تیم برتر باشیم و تیم های بهتری را نیز داشتیم ولی با تمرینات خوب و تلاش بازیکنان توانستیم قهرمان لیگ برتر شویم.

خیلی مصدوم داریم و اگر 2 بازی دیگر ادامه می یافت فکر کنم 2 به 5 بازی می کردیم!

از دبیری تبریز تشکر می کنم که برای مربیگری به من اعتماد کردند و سپس به تاسیسات آمدم و از مسئولان این تیم نیز تشکر می کنم.


شمسایی درباره دلایل مشکلات بی پایانش با حسین شمس گفت: من کاری ندارم و در خانه ام نشسته ام تماس می گیرند می گویند وی صحبت کرده. وقتی ایشان مصاحبه میکند علیه من مجبور می شوم جواب بدهم.

وی درباره ادعای شمس که گفته بازیکن حریف به شما دو تا پاس داد تا قهرمان شوید گفت: خدا به آدم عقل داده، مس سونگون اگر ما را می برد شانس قهرمانی داشت. کدام بازیکن از پول و پاداشش می گذرد به شمسایی پاس بدهد. صحیح نیست این حرف ها.

روز گذشته در کنفرانس مطبوعاتی هم گفتم که یاد گرفتم باختم گردن بایکن و داور نیاندازم، دنیا دار مکافات است و نمیدانم چرا برخی خیلی راحت تهمت و افترا می زنند؟! کمیته انظباطی با متخلفان برخورد جدی می کند و من اگر متخلف بودم کمیته انظباطی با من نیز برخورد می کرد.

وی در مورد مسابقات باشگاه های آسیا گفت: این مسابقات مردادماه 94 در تهران برگزار می شود و بهمن ماه نیز مقدماتی جام جهانی است و معتقدم برای موفقت فوتسال باید همه با هم یکی شویم.

آرزو دارم بتوانیم در جام باشگاه های آسیا که مسابقات بسیار دشواری است عملکرد مطلوبی داشته و قهرمانی این رقابت ها را بدست آوریم.

گزارش نود تا نود پخش شد و طی آن به اتفاقات اخیر فوتبال ایران پرداخته شده بود.

گزارشی از عملکرد بازیکنان ایرانی در لیگ های خارجی از جمله مجتبی جباری، منتظری، مهرداد پولادی، اشکان دژاگه، سید جلال حسینی، مرتضی پور علی گنجی، علیرضا جهانبخش، بیت آشور، علیرضا حقیقی، سعید عزت اللهی مورد بررسی قرار گرفت.

گزارشی از مصاحبه کفاشیان و اختلاف کی روش و اسدی پخش شد و کفاشیان در این باره توضیحاتی داد. در این گزارش کی روش نیز در خصوص دیدگاه اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال نسبت به خود گفت: اسدی نسبت به من دید مثبتی ندارد و اظهار داشته که من هیچ قابلیت مثبتی ندارم و من عصبانی نیستم و گفتم اگر دیدگاه اسدی چنین چیزی است مرا اخراج کند.

کفاشیان نیز در ادامه گزارش در مصاحبه خود اظهار داشت: کی روش در مورد مسایل فنی و دیگر موارد با من طرف است و نباید ناراحت شود.

گزارشی از لیگ یک فوتبال و نتایج این دیدارها پخش شد.

گزارشی از دیدار نهایی تیم تاسیسات دریایی در لیگ برتر فوتسال پخش شد که طی آن بازیکنان تیم ها به صحبت پرداخته بودند.

فردوسی پور مجری برنامه نود در پایان آخرین برنامه نود از تمامی افرادی که در تولید این برنامه و همچنین میهمانان این برنامه تقدیر و تشکر کرد.

در پایان برنامه 92 درصد از فوتبال دوستان و بیننده های برنامه نود از عملکرد این برنامه در سال جاری رضایت داشتند و 8 درصد ناراضی بودند.


برنامه این هفته نود ساعت 2:11 بامداد سه شنبه به پایان رسید.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها