jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۰۹۳۴   ۲۵ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۱

جام جم ورزشی: زلاتان ابراهیموویچ که پس از شکست تیمش پاری سن ژرمن مقابل بوردو حرف هایی جنجالی به زبان آورده بود عذرخواهی کرد.

معذرت خواهی زلاتان ابراهیموویچ

به گزارش جام جم ورزشی ، پس از شکست سه بر دو پاری سن ژرمن مقابل بوردو زلاتان ابراهیموویچ به شدت از عملکرد داوری انتقاد کرد و اظهار داشت که کشور فرانسه لیاقت تیمی مثل پاری سن ژرمن را ندارد!

البته اظهارات ستاره سوئدی قهرمان لوشامپیونه انتقاداتی را هم در بر داشت و همین مسئله زلاتان را وادار به عذرخواهی کرد.

ابراهیموویچ عنوان کرد: من نظرم را به طور واضح و مستقیم گفتم و منظورم نه به کشور فرانسه و نه به مردم فرانسه بود. من تنها در مورد فوتبال صحبت می‌کنم و نه چیز دیگری. من در این بازی شکست خوردم و این را هم می‌پذیرم ولی این موضوع را نمی‌پذیرم که داور قوانین بازی را رعایت کرد و این اولین باری نبود که این اتفاق رخ می‌داد.

وی افزود: بعد از بازی خیلی عصبانی بودم و ظاهراً برداشت بدی از حرف‌های من شده است برای همین از کسانی که از صحبت‌هایم آزرده شدند، عذرخواهی می‌کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر