jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۰۵۱۶   ۲۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۴

جام جم ورزشی: منچستریونایتد دست از سر کریستیانو رونالدو برنمی دارد. آنها دوباره برای جذب این بازیکن دست به کار شدند.

پیشنهاد 100 میلیون پوندی منچستریونایتد برای کریستیانو رونالدو

به گزارش جام جم ورزشی ، پرونده انتقال کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد دوباره باز شد. اینبار منچستری ها با یک پیشنهاد 100 میلیون پوندی به سراغ ستاره سابق خود آمده اند. رونالدو که در رئال مادرید در حال تبدیل شدن به یکی از برترین گلزنان تاریخ این باشگاه است پیش از پیوستن به رئال مادرید روزهایی طلایی را همراه با یونایتد پشت سر گذاشته بود. از دو فصل پیش زمزمه های بازگشت رونالدو به یونایتد شنیده می شود و هر بار منچستری ها با پیشنهاد جدیدی به سراغ این بازیکن می رفتند اما این انتقال به هر حال تا امروز عملی نشده است. بر اساس خبر سایت گل باشگاه منچستریونایتد مجددا برای جذب رونالدو پیشقدم شده است و گفته می شود 100 میلیون پوند نیز پیشنهاد داده است. باید دید واکنش کریس رونالدو در قبال این پیشنهاد شگفت انگیز چیست و آیا او را دوباره در اولدترافورد خواهیم دید یا خیر.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها