نمایندگان مجلس با اصلاح بخشی از لایحه بودجه سال آینده مصادیق خانوارهای پردرآمد را تعیین و دولت را موظف به حذف یارانه آنها کردند.
کد خبر: ۷۸۰۴۸۶
مجلس مصادیق «پردرآمدها» را برای حذف یارانه تعیین کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز و در ادامه بررسی اصلاحات کمیسیون تلفیق و رفع ایرادات شورای نگهبان نسبت به بودجه سال آینده، مصادیق «خانوارهای پردرآمد» برای حذف یارانه آنها در سال ۹۴ تعیین کردند.

بر این اساس و با تصویب بند «ز» تبصره ۲۱ لایحه بودجه سال آینده دولت موظف است یارانه خانوارهای پردرآمد حذف شود. خانوارهای پردرآمد به تشخص دولت و براساس تشخیص شرایط اقلیمی، خانوار و محل سکونت و میزان درآمد تعیین می شود.

بیش از این نمایندگان سقف درآمدهای ناشی از اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها در سال آینده را ۴۸ هزار میلیارد تومان تعیین کرده و موارد هزینه کرد این درآمد را نیز مشخص کرده بودند که به تایید شورای نگهبان رسید.(مهر)

برچسب ها: هزینه درآمد قانون
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۴ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۳
۰
۰
اصلا باید دید یارانه چیست و باید چگونه مصرف شود تا اقتصاد كشور دچار بیماری نشود هیچكس از پول بدش نمیاید حتی بچه كه پول را شناخت به هر كسی بدهند میگیرد پس باید دادند دانا باشد بنابراین در تمام كشورها یارانه كمك هزینه برای زندگی است و كسانی كه انرا میگیرند از بعضی عوامل شهروندی هم محروم میشوند اینطوری نیست در دنیا بررسی میشود و كمك هزینه میدهند نه اینكه پولها در بانك نزول انرا میگیرند یارانه هم میگرند
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۸ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۳
۰
۰
خوب اول از تمام نمایندگان مجلس اسلامی! شروع كنید ، والا با اون همه پول دیگه چه نیازی به این چهل و پنج تومن دارن!، دوم از تمام مدیران محترم دولت پاك دست سابق ادامه بدید كه تا هفت پشتشون نیازی به این پول خنده دار ندارن حتی آقای رحیمی

نیازمندی ها