jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۷۸۸۴۸   ۱۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۰

جام جم ورزشی: هواداران داماش گیلان با حضور در نخستین تمرین این تیم پس از بازی با پارسه خواهان کناره گیری سرمربی داماش شدند.

تجمع هواداران داماش در تمرین

جمعی حدودا 50 نفره از هواداران داماش ظهر روز دوشنبه در نخستین تمرین تیم فوتبال داماش گیلان که زیر بارش شدید باران و در استادیوم شهید دکتر عضدی رشت برگزار می شد، حضور پیدا کردند و از امید هرندی سرمربی تیم خواستند تا از داماش به دلیل نتایج بسیار ضعیفی که به دست آورده است، کناره گیری کند.
سرمربی داماش در پاسخ به هواداران معترض، ضمن بیان صحبت هایی عنوان کرد که حاضر نیست که از سمت خود استعفا دهد.
این عده از هواداران داماش پس از آن جلسه ای را نیز با الماسخاله رئیس هیات فوتبال و قلی زاده قائم باشگاه داماش گیلان برگزار کردند و در آن نیز این خواسته را مصرانه و بار دیگر تکرار کردند.
این نخستین بار نیست که هواداران داماش دست به چنین قیامی می زنند! آنها دو فصل پیش زمانی که درخشان سرمربی داماش بود که رختکن این تیم حمله کردند و در یک کودتای بدون خونریزی درخشان را از سلطنت خلع ید کردند و به جای او افشین ناظمی را به پادشاهی رساندند.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها