Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۷۸۸۴۸ ۱۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۰

جام جم ورزشی: هواداران داماش گیلان با حضور در نخستین تمرین این تیم پس از بازی با پارسه خواهان کناره گیری سرمربی داماش شدند.

تجمع هواداران داماش در تمرین

جمعی حدودا 50 نفره از هواداران داماش ظهر روز دوشنبه در نخستین تمرین تیم فوتبال داماش گیلان که زیر بارش شدید باران و در استادیوم شهید دکتر عضدی رشت برگزار می شد، حضور پیدا کردند و از امید هرندی سرمربی تیم خواستند تا از داماش به دلیل نتایج بسیار ضعیفی که به دست آورده است، کناره گیری کند.
سرمربی داماش در پاسخ به هواداران معترض، ضمن بیان صحبت هایی عنوان کرد که حاضر نیست که از سمت خود استعفا دهد.
این عده از هواداران داماش پس از آن جلسه ای را نیز با الماسخاله رئیس هیات فوتبال و قلی زاده قائم باشگاه داماش گیلان برگزار کردند و در آن نیز این خواسته را مصرانه و بار دیگر تکرار کردند.
این نخستین بار نیست که هواداران داماش دست به چنین قیامی می زنند! آنها دو فصل پیش زمانی که درخشان سرمربی داماش بود که رختکن این تیم حمله کردند و در یک کودتای بدون خونریزی درخشان را از سلطنت خلع ید کردند و به جای او افشین ناظمی را به پادشاهی رساندند.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر