jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۷۷۹۵۸ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۸:۴۹

زن جوان وقتی پی به نیت شوم راننده شیطان صفت برد، خود را از خودرو به بیرون پرت کرد و سرنخ دستگیری متهم فراری را به پلیس داد.

نجات زن از دست راننده شیطان صفت

به گزارش جام‌جم، هفته گذشته زن جوانی در حالی که صورتش زخمی بود، سراسیمه پا به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران گذاشت و از مردی به اتهام آدم‌ربایی شکایت کرد.

شاکی به افسر پرونده گفت: روز حادثه در حال بازگشت به خانه ام بودم. هر چه منتظر تاکسی و اتوبوس شدم بی‌فایده بود. به‌دلیل عجله‌ای که داشتم به محض آن که یک خودروی پراید مقابلم توقف کرد ، مقصدم را به راننده گفتم و سوار شدم. در میانه راه، راننده به بهانه این‌که در خیابان تصادف شده و می‌خواهد از راه دیگری مرا به مقصدم برساند، تغییر مسیر داد. هنوز مسافتی طی نکرده بود که متوجه شدم او از مسیر اصلی خارج شده و به سمت بیرون از شهر حرکت می‌کند.

وی ادامه داد: از راننده خواستم خودرو را متوقف کند که توجهی نکرد و با چاقویی که همراه داشت مرا به مرگ تهدید کرد. همان زمان متوجه شدم او نیت پلیدی در سر دارد بنابراین با او درگیر شدم و زمانی که بسرعت در حرکت بود، در خودرو را باز کرده و به بیرون پریدم. در همین زمان با رسیدن یک راننده عبوری موضوع را به وی گفتم و او مرا تا مرکز پلیس رساند. اکنون از متهم فراری شکایت دارم. هنگام دور شدن راننده توانستم چند شماره از پلاک خودرو را یادداشت کنم.با اطلاعات به‌دست آمده از شاکی و چهره‌نگاری از متهم فراری، جستجو برای دستگیری وی آغاز شد تا این که ماموران چند روز پیش به سرنخ‌هایی دست یافتند و توانستند متهم فراری را هنگام تردد با خودرویش در یکی از محله‌های شهر تهران شناسایی و دستگیر کنند.

متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و ابتدا اظهارات متناقضی را بیان کرد اما در ادامه تحقیقات، زمانی که در مواجهه حضوری با شاکی قرار گرفت، لب به اعتراف گشود و گفت: با مشاهده شاکی که تنها و منتظر تاکسی بود، وسوسه شدم او را به‌عنوان مسافر سوار کنم و با انتقال به خارج از شهر او را مورد آزار و اذیت قرار دهم و اموالش را سرقت کنم.

با صدور قرار قانونی برای متهم، وی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از وی برای مشخص شدن دیگر جرایم احتمالی‌اش ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
بایدیكی از چشماش را كور كرد تا عبرت بشه...
۰
۰

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر