jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۷۶۴۲۲   ۱۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۸

کمیته انضباطی تصمیم می‌ گیرد

سازمان لیگ عذرخواهی کرار را پذیرفت

جام جم ورزشی: جاسم کرار محمد بازیکن عراقی استقلال بابت مصاحبه جنجالی اش کماکان در خطر محرومیت مضاعف قرار دارد.

سازمان لیگ عذرخواهی کرار را پذیرفت

بعد از مصاحبه کرار و اصرار مطبوعات به ادامه موج خبری این گفت‌وگو، موضوع کرار در جلسه دیروز هیات رئیسه سازمان لیگ مورد بررسی قرار گرفته است. تاج در اینباره گفت: ما با رفتار کرار موافق نیستیم اما وقتی او مصاحبه می‌ کند و می‌ گوید مسلمان است و ایران کشور دوم اوست، باید بپذیریم که راست می گوید. این نظر من بود و اعضای هیات رئیسه هم با من هم عقیده بودند که باید در این زمینه حرف های کرار را بپذیریم چون اصل بر برائت است.
تاج ادامه داد: درباره کرار باید این را بدانید که او بار اولش نیست و این حرکتش مسبوق به سابقه است ولی من فکر می‌ کنم او به صورت ضمنی عقب نشینی کرده و ما باید این عقب نشینی را از او قبول کنیم. البته من فقط یک پیشنهاد می‌ دهم ولی تصمیم نهایی را در نهایت کمیته انضباطی در مورد او می‌ گیرد. ما مرجع رسیدگی به این مورد نیستیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها