حمید درخشان، سرمربی پرسپولیس در آستانه بازی تیمش با بنیادکار این‌گونه اظهارنظر کرد: امیدواریم بهترین بازی خود را مقابل بنیادکار انجام دهیم و یک نتیجه خوب کسب کنیم. اطلاعات زیادی از حریف خود به دست آوردیم و می‌دانیم آنها تیمی قدر و باتجربه هستند. مطمئنا بنیادکار با تیمی که در امارات با ما بازی دوستانه انجام داد متفاوت است، اما بسیار امیدواریم نتیجه پایانی بازی فردا هم به سود ما باشد.
کد خبر: ۷۷۶۳۲۶

سرمربی پرسپولیس گفت: شروع خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشتیم و فردا هم با هدف پیروزی و کسب سه امتیاز به زمین خواهیم رفت.درخشان در مورد هدف تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گفت: گام اول را در این رقابت‌ها با پیروزی برداشتیم. شکست 3 بر صفر لخویا نتیجه خیلی خوبی بود، اما مهم این است که بتوانیم در دیدارهای آینده هم خوب ظاهر شویم.

درخشان در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش پس از ناکامی در لیگ برتر فقط روی لیگ قهرمانان آسیا تمرکز کرده، خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم بهترین بازی‌های خود را در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر به نمایش بگذاریم، درست است که شروع خوبی در آسیا داشته‌ایم، اما در لیگ برتر ایران هم نهایت تلاش خود را خواهیم کرد تا جایگاهمان را در جدول رقابت‌ها بهبود ببخشیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها