jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۷۶۱۱۱   ۱۱ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۲

دستبرد سارق حرفه‌ای به مهمان‌های عروسی

دوربین مدار بسته، دست دزد را رو کرد+ عکس

مردی که از حضور مهمانان در مجلس عروسی سوء استفاده می‌کرد و خودرو‌های آنان را مورد دستبرد قرار می‌داد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

دوربین مدار بسته، دست دزد را رو کرد+ عکس

در پی وقوع سرقت های مشابه داخل خودرو که آن فرد یا افرادی به شیوه سرقت از صندوق عقب خودرو از مقابل تالارهای عروس مناطق غرب و جنوب غرب تهران کرده بودند ، پرونده ای ویژه در این خصوص در پایگاه دوم پلیس آگاهی تشکیل شد.

با آغاز تحقیقات مشخص شد که فرد یا افرادی با شناسایی تعدادی از تالارهای پذیرایی واقع در مناطق غرب و جنوب غرب تهران، اقدام به سرقت تجهیزات سیستم پخش، لاستیک زاپاس، لباس و دیگر محتویات صندوق عقب خودروهای پارک شده متعلق به مهمانان مراسم‌های عروسی در حال برگزاری در داخل تالارها کرده اند که با بررسی سرقت های مشابه، دهها مالباخته شناسایی شدند.

تمامی مالباختگان در اظهاراتی مشابه عنوان کردند که سرقت ها زمانیکه انجام شده که آنها برای حضور در مراسم در داخل تالار بوده اند و همگی آنها پس از پایان مراسم و در زمان مراجعه به محل پارک خودرو در ساعت های پایانی شب متوجه تخریب درب صندوق عقب خودروهای خود و سرقت شده اند.

دستگیری متهم

با توجه به شیوه و شگرد سرقت ها، کاراگاهان با مراجعه به محل تالارهای پذیرایی و بررسی دوربین های مداربسته متعلق به تالارها و دیگر مراکز تجاری و اداری محدوده سرقت ها، موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو پراید شدند که در تمامی سرقت ها حضور داشته است.

با شناسایی خودروی پراید، آخرین مالک آن بنام «اکبر . ح» (27 ساله) شناسایی و با انجام چهره نگاری و مطابقت تصاویر وی با تصاویر بدست آمده از دروبین های مداربسته به عنوان متهم پرونده شناسایی و نهایتا سه شنبه 5 اسفند امسال در مخفیگاهش واقع در منطقه اسلامشهر دستگیر و به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

سرهنگ کارآگاه داوود مرادی، رییس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: با توجه به اعتراف صریح متهم به دهها فقره سرقت مشابه از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد سرقت قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خو به نشانی پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان آزادی – خیابان زنجان شمالی مراجعه کنند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها