jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۶۰۱۷   ۱۱ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۷

جام جم ورزشی: در مهم ترین دیدار هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا اینترمیلان در خانه خود با یک گل به فیورنتینا باخت.

باخت عجیب اینتر در خانه +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در ادامه هفته بیست و پنجم سری A ایتالیا، هلاس ورونا در سنت الیا خانه کالیاری به میدان رفت و با نتیجه دو بر یک پیروز شد. در این بازی لوکا تونی مهاجم سابق بایرن مونیخ در دقیقه 9 و گومز طالب در دقیقه 56 برای ورونا گل زدند و تک گل میزبان توسط کونتی 90 زده شد. ورونا با این برد 25 امتیازی شد و در رده شانزدهم ایستاد و کالیاری هم با 20 امتیاز هجدهم است.

اینتر میلان هم در ادامه هفته بیست و پنجم سری آ به مصاف فیورنتینا رفت. اینتر میلان صفر - فیورنتینا یک تک گل بازی توسط محمد صالح در دقیقه 58 به ثمر رسید. این دیدار که به میزبانی شاگردان مانچینی در جوزپه مه‌آتزا برگزار شد در حالی که اینتر به دنبال کسب 3 امتیاز خانگی بو با نتیجه یک بر صفر به سود فیورنتینا خاتمه یافت. در جدول سری آ فیورنتینا با 42 امتیاز پنجم و اینتر با 35 امتیاز در مکان هشتم قرار دارد.

نتایج سایر دیدارها :

آتالانتا یک - سامپدوریا 2

چه‌زنا یک -اودینزه صفر

پالرمو صفر - امپولی صفر

ساسولو صفر- لاتزیو 3

تورینو یک - ناپولی صفر

در ادامه تصاویری از دیدار فیورنتینا و اینترمیلان را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها