jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۶۰۱۷   ۱۱ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۷

جام جم ورزشی: در مهم ترین دیدار هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا اینترمیلان در خانه خود با یک گل به فیورنتینا باخت.

باخت عجیب اینتر در خانه +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در ادامه هفته بیست و پنجم سری A ایتالیا، هلاس ورونا در سنت الیا خانه کالیاری به میدان رفت و با نتیجه دو بر یک پیروز شد. در این بازی لوکا تونی مهاجم سابق بایرن مونیخ در دقیقه 9 و گومز طالب در دقیقه 56 برای ورونا گل زدند و تک گل میزبان توسط کونتی 90 زده شد. ورونا با این برد 25 امتیازی شد و در رده شانزدهم ایستاد و کالیاری هم با 20 امتیاز هجدهم است.

اینتر میلان هم در ادامه هفته بیست و پنجم سری آ به مصاف فیورنتینا رفت. اینتر میلان صفر - فیورنتینا یک تک گل بازی توسط محمد صالح در دقیقه 58 به ثمر رسید. این دیدار که به میزبانی شاگردان مانچینی در جوزپه مه‌آتزا برگزار شد در حالی که اینتر به دنبال کسب 3 امتیاز خانگی بو با نتیجه یک بر صفر به سود فیورنتینا خاتمه یافت. در جدول سری آ فیورنتینا با 42 امتیاز پنجم و اینتر با 35 امتیاز در مکان هشتم قرار دارد.

نتایج سایر دیدارها :

آتالانتا یک - سامپدوریا 2

چه‌زنا یک -اودینزه صفر

پالرمو صفر - امپولی صفر

ساسولو صفر- لاتزیو 3

تورینو یک - ناپولی صفر

در ادامه تصاویری از دیدار فیورنتینا و اینترمیلان را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر