jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۵۱۸۰   ۰۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۱

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

کنایه روزنامه استقلال به مهدی مهدوی کیا +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز نهم اسفند ماه را اینجا ببینید.

کنایه روزنامه استقلال به مهدی مهدوی کیا +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، پاتریک کلایورت اسطوره فوتبال هلند با پیشنهاد سرمربی گری در تیم ملی فوتبال ایران مواجه شده بوده اما آن را رد کرده. این خبری است که چند روزنامه از جمله ابرار ورزشی می دهند. روزنامه ایران ورزشی نیز پیشنهاد کوئینز پارک رنجرز تیم لیگ برتری انگلیس به کارلوس کی روش را بررسی می کند. روزنامه ایران ورزشی البته به کنایه تیتر می زند "بازی جدید یا پیشنهاد جدید؟!" . روزنامه گل هم درباره کرار جاسم تیتر می زند "فرار کرار از تور اخراج". روزنامه استقلال جوان هم امروز تیتر جالبی دارد. این روزنامه به نقل از عنایتی تیتر زده :"پرسپولیسی ها به فکر خودشان باشند". احتمالا این تیتر اشاره به مصاحبه اخیر مهدی مهدوی کیا دارد، مصاحبه ای که مهدوی کیا در آن از باشگاه استقلال خواسته بود جلوی رفتارهای جاسم کرار را بگیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها