jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۵۱۶۹   ۰۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۰

جام جم ورزشی: تمرین امروز رئال در شرایطی برگزار شد که گرت بیل و رونالدو، به ترتیب پس از سه و یک روز غیبت، به تمرینات گروهی بازگشتند.

بازگشت بیل و رونالدو به تمرینات رئال مادرید


گرت بیل که در بازی با الچه به علت خطای شدید بازیکن حریف، از ناحیه مچ پای چپ مصدوم شده بود، به دلیل تورم ناحیه مصدومش، در تمرینات سه روز گذشته رئال غیبت داشت اما پس از بررسی های پزشکی مشخص شد که مشکل او جدی نیست و به همین دلیل امروز همگام با سایر بازیکنان بدون هیچ مشکلی به تمرین پرداخت.
کریستیانو رونالدو نیز که روز گذشته غیبت مشکوکی در تمرینات داشت، امروز بدون مشکل مشغول تمرین بود. تنها غایبان تمرین، راموس، خدیرا و خامس رودریگز بودند.
وضعیت مودریچ نیز روز به روز در حال بهتر شدن است و با برطرف شدن کامل مصدومیتش، باید منتظر حضور او در ترکیب رئال در آینده ای بسیار نزدیک باشیم. رئال مادرید خود را برای بازی حساس مقابل ویارئال در روز یکشنبه آماده می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها