jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۵۱۶۹ ۰۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۰

جام جم ورزشی: تمرین امروز رئال در شرایطی برگزار شد که گرت بیل و رونالدو، به ترتیب پس از سه و یک روز غیبت، به تمرینات گروهی بازگشتند.

بازگشت بیل و رونالدو به تمرینات رئال مادرید


گرت بیل که در بازی با الچه به علت خطای شدید بازیکن حریف، از ناحیه مچ پای چپ مصدوم شده بود، به دلیل تورم ناحیه مصدومش، در تمرینات سه روز گذشته رئال غیبت داشت اما پس از بررسی های پزشکی مشخص شد که مشکل او جدی نیست و به همین دلیل امروز همگام با سایر بازیکنان بدون هیچ مشکلی به تمرین پرداخت.
کریستیانو رونالدو نیز که روز گذشته غیبت مشکوکی در تمرینات داشت، امروز بدون مشکل مشغول تمرین بود. تنها غایبان تمرین، راموس، خدیرا و خامس رودریگز بودند.
وضعیت مودریچ نیز روز به روز در حال بهتر شدن است و با برطرف شدن کامل مصدومیتش، باید منتظر حضور او در ترکیب رئال در آینده ای بسیار نزدیک باشیم. رئال مادرید خود را برای بازی حساس مقابل ویارئال در روز یکشنبه آماده می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر