jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۷۴۷۶۸   ۰۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۴

پسر کیف‌قاپ که با خودرو از روی ماموران عبور کرده بود، پس از دستگیری مدعی شد به علت مصرف قرص اعصاب ماموران را با زورگیران اشتباه گرفته است.

ادعای عجیب دزدی که ماموران را زیر گرفت

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش زنی در شمال غرب تهران منتظر تاکسی بود تا به خانه اش بازگردد که ناگهان راننده خودروی پرایدی به وی نزدیک شد و با قاپیدن کیفش بسرعت دور شد.

مالباخته که بشدت شوکه شده بود، با پلیس تماس گرفت و موضوع سرقت را خبر داد. ماموران با اطلاعاتی که از شاکی به دست آوردند به تعقیب سارق فراری پرداختند تا راه را بر او سد کنند. همزمان با شروع تحقیقات ماموران ساعتی بعد خودروی مورد نظر را چند محله پایین تر از محل سرقت در حالی که کنار خیابان پارک شده بود، یافتند. آنها برای دستگیری متهم وارد عمل شدند که ناگهان مرد جوان با مشاهده پلیس خودرویش را روشن و در‌ها را قفل کرد.

ماموران به گفت‌وگو با وی پرداخته و از او خواستند پیاده شود و خود را تسلیم کند اما مرد جوان توجهی نکرد. در همین موقع ماموران برای دستگیری وی در خواست نیروی کمک کردند. آنها با عملیات روانکاوانه سعی می‌کردند متهم را وادار کنند که تسلیم شود که او ناگهان بسرعت به سمت موتورسیکلت ماموران حرکت کرد و بعد از تصادف با آنها فرار کرد.

جستجو‌ها برای دستگیری سارق فراری ادامه داشت تا این‌که ماموران با توجه به شماره پلاکی که از خودرو به دست آورده بودند، به استعلام از پلیس راهور پرداخته و متوجه شدند مالک خودروی پراید یک زن میانسال است.

ماموران در تماس با زن متوجه شدند او خودرویش را برای مسافرکشی تحویل پسرش داده است. با مشخص شدن این موضوع متهم تحت تعیب پلیس قرار گرفت و دو روز پیش دستگیر شد.

متهم روز گذشته برای ادامه تحقیقات به شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران منتقل شد و در اظهاراتش گفت: من کیف قاپ نیستم و شاکی مرا با فرد دیگری اشتباه گرفته است. شب حادثه هم به دلیل این‌که قرص اعصاب استفاده کرده بودم حالم بد بود و در خوردو خوابیدم. ناگهان با شنیدن صدای ضربه‌ای به شیشه بیدار شدم. دو مرد را دیدم و به تصور این که آنها قصد زورگیری از مرا دارند خودرو را روشن کردم و با زیر گرفتن موتورشان فرار کردم. گمان نمی‌بردم آنها پلیس باشند.

در حالی که متهم هر گونه کیف قاپی را انکار می‌کرد اما شواهد به دست آمده در پرونده و تصویر چهره‌نگاری رایانه‌ای وی نشان می‌داد او همان فردی است که کیف شاکی را دزدیده است. برای متهم قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها