jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۴۴۲۶   ۰۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۸

جام جم ورزشی: کمتر کسی توقع داشت بعد از انتخاب علی کریمی به عنوان محبوب‌ترین بازیکن پرسپولیس در نظرسنجی برنامه 90، علی دایی انتخاب کریمی را به او تبریک بگوید.

آسمان روابط شهریار و جادوگر آفتابی شد

روابط دایی و کریمی این اواخر چندان دوستانه نبوده اما علی دایی بزرگ‌منشانه رفتار کرد و در مصاحبه با خبرگزاری‌ها گفت: «از انتخاب کریمی به عنوان محبوب‌ترین بازیکن دو دهه اخیر پرسپولیس خوشحالم و امیدوارم او به عنوان محبوب‌ترین بازیکن فوتبال ایران انتخاب شود.» جالب است بدانید دیروز وقتی یکی از دوستان دایی از او پرسید: «علی‌آقا چی شد به نفع علی کریمی حرف زدی؟! شما که با علی مشکل داشتی؟!»

شهریار جواب داد: «علی همبازی و بازیکن من بوده و او را دوست دارم. وقتی سرمربی تیم ملی شدم بازوبند تیم ملی را به علی دادم و همیشه او را دوست داشتم.» البته طی چند هفته اخیر برخی دوستان مشترک دایی و کریمی تلاش کردند روابط شهریار و جادوگر دوستانه شود. انگار آن تلاش‌ها نتیجه داده و دایی قدم بزرگی برای پاک شدن کدورت‌ها برداشته است. پیش از این وقتی علی دایی رضایت داد مایلی‌کهن از زندان آزاد شود، علی کریمی از طریق روزنامه خبرورزشی از علی دایی قدردانی کرده بود.

(روزنامه خبرورزشی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها