jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۷۴۳۹۹   ۰۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۷

جام جم ورزشی: سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برد شیرین مقابل لخویا قطر را به هواداران، مسئولان باشگاه، کادر فنی و بازیکنان تبریک می‌گویم.

پروین: به هواداران، کادر فنی و بازیکنان تبریک می‌گویم، گل کاشتند

به گزارش جام جم ورزشی ، علی پروین در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: برد قاطع و لذت بخشی بود. از تماشای این بازی کیف کردم. به کادر فنی و بازیکنان خسته نباشید می‌گویم. واقعا گل کاشتند و دل مردم را شاد کردند. هواداران پرسپولیس با حمایت خود تا دقیقه 90 نقش مهمی در این پیروزی داشتند و امیدوارم این بردها باز هم تکرار شود و پرسپولیس را همیشه اینطوری سر حال و قدرتمند ببینیم.

وی که نمی‌توانست خوشحالی‌اش از برد پرسپولیس را پنهان کند، گفت: به نظرم تیم شرایط خوبی پیدا کرده و تک تک بچه‌ها عالی بودند. این برد واقعا به دلمان نشست. خوشحالم که هواداران خوشحالند.

پروین در پایان گفت: به آقای نژادفلاح تبریک می‌گویم. قدمشان خوب بود. ایشان و مجموعه همکارانشان در باشگاه یک هفته پر تلاش را نشان دادند. امیدوارم با همین انرژی و انگیزه به کارشان ادامه دهند و موفق و موید باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها