jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۷۳۹۵۴   ۰۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۲:۳۴

فادی برهان،نماینده شیعیان در زینبیه دمشق خبر داد که انفجار انتحاری با خودروی بمب‌گذاری شده عصر امروز در یکی از پست‌های بازرسی منطقه زینبیه در جنوب دمشق با شهادت دستکم 6 تن و زخمی شدن 13 تن دیگر همراه شد.

شهادت 6 تن در انفجار زینبیه دمشق

«فادی برهان»، از چهره‌های سرشناس و نماینده شیعیان در منطقه زینبیه دمشق در گفت‌وگو با فارس خبر داد: در حمله انتحاری که دو عامل انتحاری ساعتی پیش با یک خودروی بمب گذاری شده در پست ایست و بازرسی المستقبل در ورودی منطقه زینبیه در ریف دمشق در فاصله دو کیلومتری حرم حضرت زینب سلام الله انجام دادند، دستکم شش تن شهید و سیزده تن دیگر زخمی شدند.

وی افزود: این حمله توسط یک عامل انتحاری انجام شد که نیروهای پست بازرسی به آن مشکوک شده و وی را از خودرو پیاده کردند که بلافاصله عامل انتحاری اقدام به انفجار خود کرد.

برهان افزود: انتحاری دوم نیز اقدام به منفجر کردن خودرو کرد که به افزایش شمار شهدا به 6 تن و زخمی شدن 13 تن منجر شد .

وی تاکید کرد: این خودرو از شهر دمشق به راه افتاده بود اما به خاطر کنترل شدید منطقه حضرت زینب سلام الله از سوی پست های ایست و بازرسی قادر به ورود به این منطقه نشدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها