jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۷۳۹۵۴   ۰۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۲:۳۴

فادی برهان،نماینده شیعیان در زینبیه دمشق خبر داد که انفجار انتحاری با خودروی بمب‌گذاری شده عصر امروز در یکی از پست‌های بازرسی منطقه زینبیه در جنوب دمشق با شهادت دستکم 6 تن و زخمی شدن 13 تن دیگر همراه شد.

شهادت 6 تن در انفجار زینبیه دمشق

«فادی برهان»، از چهره‌های سرشناس و نماینده شیعیان در منطقه زینبیه دمشق در گفت‌وگو با فارس خبر داد: در حمله انتحاری که دو عامل انتحاری ساعتی پیش با یک خودروی بمب گذاری شده در پست ایست و بازرسی المستقبل در ورودی منطقه زینبیه در ریف دمشق در فاصله دو کیلومتری حرم حضرت زینب سلام الله انجام دادند، دستکم شش تن شهید و سیزده تن دیگر زخمی شدند.

وی افزود: این حمله توسط یک عامل انتحاری انجام شد که نیروهای پست بازرسی به آن مشکوک شده و وی را از خودرو پیاده کردند که بلافاصله عامل انتحاری اقدام به انفجار خود کرد.

برهان افزود: انتحاری دوم نیز اقدام به منفجر کردن خودرو کرد که به افزایش شمار شهدا به 6 تن و زخمی شدن 13 تن منجر شد .

وی تاکید کرد: این خودرو از شهر دمشق به راه افتاده بود اما به خاطر کنترل شدید منطقه حضرت زینب سلام الله از سوی پست های ایست و بازرسی قادر به ورود به این منطقه نشدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها