دستگیری قبل از توزیع چک‌ پول‌ها

جاعلان تراول‌های 50 هزاری در دام پلیس +عکس

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: آخرین عضو باند ۳ نفره کلاهبرداران و جاعلان حرفه ای میلیاردی شناسایی و توسط پلیس امنیت عمومی استان البرز دستگیر شد.
کد خبر: ۷۷۳۸۰۸
سردسته باند کلاهبرداری ۲۰ میلیارد تومانی دستگیر شد

سردار کامرانی صالح گفت:سال ۱۳۹۲ در پی شکایت های متعدد شهروندان مبنی بر اینکه از سوی یک باند مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند و اعضای این باند با فروش زمین هایی که در منطقه ساوجبلاغ استان البرز متعلق به مال غیر بوده ازاین افراد مبالغ هنگفتی را کلاهبرداری کرده اند، شناسایی اعضاء باند و دستگیری آنها در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: هویت اصلی اعضای این باند و شگرد کلاهبرداری آنها در همان سال مشخص و طی انجام کارهای اطلاعاتی دستگیر و تحویل مراجع قضایی و از آنجا روانه زندان شدند اما متهم اصلی و رییس این باند ۳نفره به نام (حمید) همچنان متواری بود تا اینکه این فرد توسط ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز دستگیر شد.

سردار کامرانی صالح گفت: سردسته این باند پس از دستگیری اعتراف کرد به همرا سایر اعضای باند از سال۱۳۸۹ با استفاده از جعل عنوان و معرفی خود به نام مهندس، رییس ارگان​های دولتی و یا منتسب دانستن خود به ادارات و ارگانهای مختلف لشگری و کشوری و همچنین جعل اسناد، اراضی که متعلق به غیرو یا ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بوده را به شهروندان فروخته اند تا اینکه در سال ۱۳۹۲ با طرح شکایت مالباختگان به مراجع قضایی از سوی پلیس مورد شناسایی قرارگرفته و باند آنها متلاشی شد.

فرمانده انتظامی استان البرز افزود: برابر ارزش گذاری و ارزیابی اراضی حدودا مبلغ۲۰میلیارد تومان توسط این باند کلاهبرداری صورت گرفته است.(مهر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها