jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۳۶۷۲   ۰۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۳:۱۲

جام جم ورزشی: روزهای فوق العاده علیرضا جهانبخش در فوتبال هلند ادامه دارد.

این جهانبخش فوق العاده +عکس

علیرضا جهانبخش در حال حاضر موفق ترین لژیونر فوتبال ایران است. او که امسال با نایمخن در دسته دوم فوتبال هلند حضور دارد در صدرنشینی تیمش در این رقابتها نقشی کلیدی داشته است.
جهانبخش که در پیروزی 1-3 دیشب تیمش مقابل آچیلز موفق به گلزنی از روی نقطه پنالتی شد جدا از گلهایی که برای نایمخن به ثمر رسانده، در دادن پاس گل هم عملکرد فوق العاده ای داشته است
سایت voetbal در گزارشی بهترین بازیکنان تیم های حاضر در دسته دوم فوتبال هلند را از لحاظ دادن پاس گل معرفی کرده که جهانبخش با 13 پاس گل در صدر جدول بهترین گلسازهای این مسابقات حضور دارد.
با چنین عملکردی کاملا طبیعی است که مدیران نایمخن هیچ علاقه ای به از دست دادن مهاجم ایرانی شان نداشته باشند و تحت هر شرایطی بخواهند او را در تیمشان حفظ کنند.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها