میلیاردر شدن با استفاده از آگهی روزنامه‌ها

دروغگوهای تهران دستگیر شدند + عکس

دو مرد که پس از دوستی با خریداران املاک در شبکه‌های اجتماعی به بهانه فروش زمین و خانه، آنها را به محل قرار کشانده و پول‌هایشان را سرقت می‌کردند، دستگیر شدند.
کد خبر: ۷۷۳۵۹۸
شکار خریداران املاک در شبکه‌های اجتماعی

به گزارش جام‌جم، در آخرین روزهای بهمن امسال، مرد تهرانی که در زمینه خرید و فروش املاک و زمین فعالیت داشت در یکی از شبکه‌های اجتماعی با فردی آشنا شد که خود را یکی از بزرگ‌ترین ملاکین کرج معرفی کرد. پس از آشنایی این دو نفر‌ با هم، مرد تهرانی تصمیم گرفت برای خرید ملک با او در کرج قرار بگذارد.

او سی‌ام بهمن به کرج آمد و در تماس تلفنی با فروشنده ملک متوجه شد محل قرارشان تغییر کرده و باید به حومه محمدشهر بیاید. خریدار پس از دریافت نشانی مورد نظر به آنجا رفت و هرچه منتظر ماند از فروشنده خبری نشد.او قصد بازگشت به خانه را داشت که دو مرد با قمه به او حمله‌ور شده و با تهدید و کتک، پول‌های او را سرقت و با موتور از محل فرار کردند.

مرد مجروح خود را به کلانتری محمدشهر رساند و از دو سارق زورگیر شکایت کرد وگفت: آنها را تا به حال ندیده بودم، اما صدای یکی از آنها شبیه دوست اینترنتی‌ام بود.

همزمان با شروع تحقیقات و چهره‌نگاری رایانه‌ای از دو متهم فراری، جستجو‌ها برای دستگیری وی آغاز شد تا این‌که ماموران به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد یکی از آنها به نام رضا متهم سابقه‌دار در زمینه زورگیری و سرقت‌های خشن است. با کشف این سرنخ مخفیگاه‌های رضا به طور نامحسوس زیر نظر گرفته شد تا این که ماموران روز بعد موفق به دستگیری وی شدند.

او با انتقال به کلانتری گفت: با همدستی دوستم به نام شهرام، خود را از ملاکین کرج معرفی کرده و پس از دوستی اینترنتی، طعمه‌ها را به محل قرار کشانده و با تهدید از آنها زورگیری می‌کردیم. با این ترفند علاوه بر شاکی توانستیم 11 نفر دیگر را که اغلب آنها ساکن تهران بودند به دام انداخته و از آنها سرقت کنیم.

سرهنگ حسین حقیقی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج در این باره به جام‌جم گفت: با اعتراف متهم، همدست وی نیز تحت تعقیب قرار گرفت و دو روز پیش دستگیر شد. او نیز در مواجهه حضوری با همدست خود به سرقت‌های سریالی از خریداران املاک خیالی اعتراف کرد. متهمان برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها