jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۷۲۷۸۲   ۰۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۹

جام جم ورزشی: در هفته جدید لیگ ستارگان قطر پژمان منتظری یارانش شکست خوردند.

یاران پژمان منتظری شکست خوردند

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ام صلال که پژمان منتظری را در اختیار دارد، درهفته هجدهم لیگ ستارگان قطر، مقابل تیم الخریطیات بانتیجه 2 بر یک تن به شکست داد. دراین دیدار که جمعه شب برگزار شد، ابتدا تیم ام صلال باگل دقیقه 8 جرمی دیدری پیش افتاد اما درنیمه دوم تیم الخریطیات توانست دوگل متوالی توسط محمود عبدالحلیم وحسن عبدالفتاح به ثمر برساند و پیروز شود.
پژمان منتظری دراین دیدار 90 دقیقه بازی کرد.
در تنها دیدار آغاز هفته هجدهم که پنجشنبه شب برگزار شده بود، تیم الوکره که به تازگی رضا قوچان نژاد را به خدمت گرفته مقابل تیم الشحانیه که مهرداد پولادی ومسعود شجاعی رادر اختیار داشت یک بر صفر باخت .
قوچان نژاد درآن مسابقه از دقیقه 76 وارد میدان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر