jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۲۷۶۳   ۰۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۱

جام جم ورزشی: کمپ تمرینی بارسلونا به نام تیتو ویلانووا که یک سال و نیم در گذشت تغییر یافت.

تغییر نام کمپ بارسلونا به نام سرمربی فقید +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، باشگاه بارسلونا نام زمین تمرینی اش در مجموعه ورزشی خوان گامپر را به نام تیتو ویلانووا، مربی ‏سابق این باشگاه که در بهار سال گذشته درگذشت، تغییر داد.‏ ویلانووا که بعد از جدایی پپ گواردیولا، هدایت بارسا در فصل 13-2012 ‏برعهده داشت، با رسیدن به رکورد 100 امتیاز، این تیم را قهرمان لالیگا کرد.‏
هرچند در آن فصل او دو ماه به دلیل عود کردن بیماری سرطان، دور از تیم بود و در نهایت، در تابستان ‏‏2013 از هدایت بارسا کناره گیری کرد.‏ او بهار سال گذشته در پی عود کردن مجدد بیماری اش در گذشت این در حالی است که او مراحل قبلی بیماری خود را با شیمی درمانی توام با موفقیت پشت سر گذاشته بود و هیچکس فکر نمی کرد که این بیماری دوباره به سراغ تیتو بیاید.
‎ ‎در مراسمی که با حضور همسر ویلانووا برگزار شد، نام زمین تمرین بارسا، به نام ‏سرمربی فقید این تیم تغییر پیدا کرد.‏

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر