jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۷۲۴۸۹ ۳۰ بهمن ۱۳۹۳  |  ۲۱:۵۹

سال گذشته بود که کمپانی گوگل سیستم عامل اندروید را برای ابزار‌های پوشیدنی سازگار کرد و آن را با نام اندروید wear روانه بازار ساخت و توانست در عرض مدت زمان کوتاهی محصولات بسیار خوبی را میزبانی کند.

نسخه 5.0.2 اندروید ور (Wear) منتشر شد

به گزارش جام جم کلیک: سال گذشته بود که کمپانی گوگل سیستم عامل اندروید را برای ابزار‌های پوشیدنی سازگار کرد و آن را با نام اندروید wear روانه بازار ساخت و توانست در عرض مدت زمان کوتاهی محصولات بسیار خوبی را میزبانی کند. بعد از معرفی اندروید 5.0 این سیستم عامل نیز نسخه جدید را دریافت کرد و توانست طراحی جدید و کاربردی را در کنار امکانات متفاوت برای کاربران ابزار‌های پوشیدنی به ارمغان بیاورد.


حال امروز نیز گوگل نسخه جدیدی از این سیستم عامل را با نسخه 5.0.2 برای دستگاه‌های منتخب منتشر کرد و اکنون کاربران می‌توانند آن را دریافت و دستگاه خود را به‌روز کنند. نسخه 5.0.2 اندروید wear فعلا تنها برای دستگاه‌های سامسونگ Gear Live، موتورلا موتو 360 و G Watch R منتشر شده است و کاربران این دستگاه‌ها به احتمال زیاد در حال حاضر اطلاعیه این به‌روز رسانی را در ساعت هوشمند خود دریافت کرده‌اند و می‌توانند از طریق آن سیستم عامل دستگاه خود را به نسخه 5.0.2 اندروید wear ارتقا دهند.

سایر کاربران اندروید wear فعلا قادر به آپدیت دستگاه خود نیستند و می‌بایست منظر بمانند تا این نسخه برای دستگاه آ‌ن‌ها نیز منتشر شود. البته در این به‌روز رسانی تغییرات زیادی را شاهد نیستیم و بر اساس تغییرات اعمال شده که موتورلا گزارش داده است، تنها شاهد بهبود‌های امنیتی و هویتی در این نسخه هستیم.

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر