سال گذشته بود که کمپانی گوگل سیستم عامل اندروید را برای ابزار‌های پوشیدنی سازگار کرد و آن را با نام اندروید wear روانه بازار ساخت و توانست در عرض مدت زمان کوتاهی محصولات بسیار خوبی را میزبانی کند.
کد خبر: ۷۷۲۴۸۹
نسخه 5.0.2 اندروید ور (Wear) منتشر شد

به گزارش جام جم کلیک: سال گذشته بود که کمپانی گوگل سیستم عامل اندروید را برای ابزار‌های پوشیدنی سازگار کرد و آن را با نام اندروید wear روانه بازار ساخت و توانست در عرض مدت زمان کوتاهی محصولات بسیار خوبی را میزبانی کند. بعد از معرفی اندروید 5.0 این سیستم عامل نیز نسخه جدید را دریافت کرد و توانست طراحی جدید و کاربردی را در کنار امکانات متفاوت برای کاربران ابزار‌های پوشیدنی به ارمغان بیاورد.


حال امروز نیز گوگل نسخه جدیدی از این سیستم عامل را با نسخه 5.0.2 برای دستگاه‌های منتخب منتشر کرد و اکنون کاربران می‌توانند آن را دریافت و دستگاه خود را به‌روز کنند. نسخه 5.0.2 اندروید wear فعلا تنها برای دستگاه‌های سامسونگ Gear Live، موتورلا موتو 360 و G Watch R منتشر شده است و کاربران این دستگاه‌ها به احتمال زیاد در حال حاضر اطلاعیه این به‌روز رسانی را در ساعت هوشمند خود دریافت کرده‌اند و می‌توانند از طریق آن سیستم عامل دستگاه خود را به نسخه 5.0.2 اندروید wear ارتقا دهند.

سایر کاربران اندروید wear فعلا قادر به آپدیت دستگاه خود نیستند و می‌بایست منظر بمانند تا این نسخه برای دستگاه آ‌ن‌ها نیز منتشر شود. البته در این به‌روز رسانی تغییرات زیادی را شاهد نیستیم و بر اساس تغییرات اعمال شده که موتورلا گزارش داده است، تنها شاهد بهبود‌های امنیتی و هویتی در این نسخه هستیم.

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها