jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۷۲۲۶۱ ۳۰ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

براثر انفجار کپسول گاز در یک شرکت سنگ‌بری در کاشان هفت کارگر افغانی مصدوم شدند. به گزارش ایرنا رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این باره گفت: این حادثه ساعت 3 بامداد دیروز در جاده کاشان ـ مشهد اردهال در حوالی کارخانه ایران گلاب رخ داد.

دکتر سیدمحمدحسین مکی افزود: پس از اطلاع از این سانحه بلافاصله چهار گروه از امدادگران به محل اعزام شدند.هفت مصدوم دچار سوختگی نوع 2 و 3 شدند که برای ادامه درمان به بیمارستان سوانح و سوختگی اصفهان منتقل شده‌اند.بررسی‌های اولیه کارشناسان آتش‌نشانی حاضر در محل حادثه نشان می‌داد نصب غیرمجاز کپسول گاز به بخاری گاز سوز علت این حادثه بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر