jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۲۰۴۹   ۳۰ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۰

جام جم ورزشی: دیوید بکام هم اکنون یکی از ثروتمندترین فوتبالیست های دنیاست اما جالب است درباره نخستین دستمزد او در فوتبال بدانیم.

اولین حقوقی که بکام از فوتبال دریافت کرد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، دیوید بکام یکی از اسطوره های باشگاه منچستریونایتد است که از نسل طلایی این باشگاه پرافتخار انگلیسی به شمار می رود. بکام که هم اکنون 39 سال دارد و سالیانه میلیون ها دلار درآمد کسب می کند در شروع فوتبال خود دستمزدی می گرفته که به هیچ عنوان قابل مقایسه با چیزی نیست که اکنون می گیرد، در واقع درآمد او در آن زمان متناسب با یک بازیکن جدید و بی تجربه بود. بر اساس یکی از قراردادهای دوران جوانی بکام که دیلی میل آن را منتشر کرده این فوتبالیست انگلیسی در هفته حدود 400 پوند درآمد داشته است.

تصویری از یکی از نخستین قراردادهای او را می بینید. چنین قراردادی آن هم با این مبلغ کم حتی برای فوتبالیست های درجه دو این روزها قابل پذیرش نیست. این قرارداد مربوط به زمانی است که وی از منچستریونایتد به طور قرضی به پرستون رفت:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر