jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۲۰۴۹   ۳۰ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۰

جام جم ورزشی: دیوید بکام هم اکنون یکی از ثروتمندترین فوتبالیست های دنیاست اما جالب است درباره نخستین دستمزد او در فوتبال بدانیم.

اولین حقوقی که بکام از فوتبال دریافت کرد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، دیوید بکام یکی از اسطوره های باشگاه منچستریونایتد است که از نسل طلایی این باشگاه پرافتخار انگلیسی به شمار می رود. بکام که هم اکنون 39 سال دارد و سالیانه میلیون ها دلار درآمد کسب می کند در شروع فوتبال خود دستمزدی می گرفته که به هیچ عنوان قابل مقایسه با چیزی نیست که اکنون می گیرد، در واقع درآمد او در آن زمان متناسب با یک بازیکن جدید و بی تجربه بود. بر اساس یکی از قراردادهای دوران جوانی بکام که دیلی میل آن را منتشر کرده این فوتبالیست انگلیسی در هفته حدود 400 پوند درآمد داشته است.

تصویری از یکی از نخستین قراردادهای او را می بینید. چنین قراردادی آن هم با این مبلغ کم حتی برای فوتبالیست های درجه دو این روزها قابل پذیرش نیست. این قرارداد مربوط به زمانی است که وی از منچستریونایتد به طور قرضی به پرستون رفت:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها