jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۱۵۴۴   ۲۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۲۱:۱۰

جام جم ورزشی: لیونل مسی وجه اشتراک قابل توجهی با سه ستاره رئال مادرید یعنی کریم بنزما، گرث بیل و خامس رودریگوئز دارد.

وجه مشترک لیونل مسی با 3 ستاره رئال مادرید

به گزارش جام جم ورزشی ، لیونل مسی سوپراستار تیمش است، او چهار مرتبه برترین بازیکن دنیا شده و توپ طلا را به خانه برده است. به غیر از آن او رکوردهای زیادی را شکسته است اما با تمام این اوصاف حیرت انگیز است که بدانید همین نابغه آرژانتینی گاهی اوقات در ورزشگاه "هو" شده است. این اتفاق برای گرث بیل، کریم بنزما و خامس رودریگوئز ستاره های رئال مادرید هم افتاده است.

گرث بیل دراینباره می گوید:" خیلی سخت است وقتی سعی می کنی بر روی بازی تمرکز کنی ناگهان اعتراض تماشاگران تمرکز تو را از بین ببرد."

بر اساس گزارش دیلی میل مسی هم تجربه چنین چیزی را در زندگی اش دارد. البته به نظر مسی این مورد مشکلی برای او ایجاد نکرده. کریم بنزما ستاره فرانسوی رئال مادرید هم می گوید هو کردن باعث می شود تا او عملکرد بهتری داشته باشد.

حال قرار است این سه ستاره رئال مادرید به همراه لیونل مسی در یک کلیپ ویدئویی تجربیات خود را در این خصوص با دیگران و بازیکنان حرفه ای فوتبال در میان بگذارند.

این کلیپ که قرار است تبلیغاتی هم باشد قرار است از سوی کمپانی آدیداس ساخته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها