jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۱۱۸۵   ۲۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۲:۰۲

جام جم ورزشی: بکام و خانواده اش برای حضور در یک نمایشگاه مد به نیویورک سفر کردند.

حضور خبرساز «بکام» ها در یک نمایشگاه مد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، همسر دیوید بکام که یکی از بزرگ ترین فعالان عرصه مد در دنیاست نمایشگاه اخیر خود را در نیویورک برگزار کرد. این اتفاق باعث شد تا بکام ها سفری خانوادگی به نیویورک داشته باشند. در این نمایشگاه فرزندان کوچک بکام از جمله دختر سه ساله اش هارپر به شدت مورد توجه عکاسان قرار گرفتند. البته تنها نکته مهم این است که قرار است بخشی از عواید حاصل از این نمایش مد صرف امور خیریه شود، کاری که به عادت ثابت دیوید بکام و همسرش تبدیل شده است. بکام و ویکتوریا همان قدر که در اموری همانند مد و تبلیغات فعال هستند نقش پررنگی هم در کارهای عام النفعه دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر