jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۷۶۹۴۴۴   ۲۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۷:۴۶

کارگردان سریال «حضرت یوسف» با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی 22 بهمن را وظیفه شرعی و الهی خود می‌داند مردم را به این امر دعوت کرد.

فرج‌الله سلحشور: هنرمندان فهیم به راهپیمایی خواهند آمد

فرج‌الله سلحشور فیلمنامه‌نویس و کارگردان سینما و تلویزیون ایران درباره راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: من وظیفه خودم می‌دانم و به مردم شریف ایران هم به عنوان یک شهروند نه هنرمند توصیه می‌کنم در راهپیمایی فردا شرکت کنند تا با شرکت در این راهپیمایی عظیم به همه دنیا و مخصوصا دنیای استکبار بفهمانند که همانطوری که در این سه دهه این انقلاب در برابر اهداف آنها ایستاده است، باز هم می‌ایستد.

وی افزود: این مردم از انقلاب و اسلام با همه وجود حمایت می‌کنند و اگر لازم شود مثل سنوات گذشته به استکبار ضربه می‌زنند و اهداف آنها را دچار مشکل می‌کنند.

هنرمندان فهیم هم به راهپیمایی خواهند آمد

کارگردان «یوسف پیامبر» با بیان اینکه امکان ندارد در راهپیمایی شرکت نکند، تصریح کرد: این شرکت را تکلیف شرعی و الهی خودم می‌دانم. اگر هنرمندان سینما از جمله آنهایی که آرزویشان گرفتن گرین کارت است، در راهپیمایی شرکت نکنند عجیب نیست اما یقین دارم بخش عمده‌ای از هنرمندان فهیم در تظاهرات شرکت می‌کنند. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی، کثرت در عین وحدت

رسانه ملی، کثرت در عین وحدت

ما زمانی می‌توانیم از یک رسانه هویت‌ محور و عدالت‌ گستر و دارای صفات‌نیکو و پسندیده صحبت کنیم که رسانه‌ نگاری و رسانه‌ گری را به‌عنوان یک کار مبتنی بر اصول حرفه‌ای و در سطح استانداردهای حرفه‌ای جهانی در نظر بگیریم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها