jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۷۹۹۳   ۱۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۱

جام جم ورزشی: تاریخ ال کلاسیکوی نیم فصل دوم لالیگا مشخص شد.

همه در انتظار ال کلاسیکوی نیم فصل دوم

به گزارش جام جم ورزشی ، خائومه رورس، رئیس شرکت مدیاپرو، مسئول فروش حق پخش تلویزیونی بازی‌های لالیگا در گفت‌وگو با شبکه رادیویی RAC1 اعلام کرد که دومین مصاف تیم‌های بارسلونا و رئال مادرید که این بار بارسایی‌ها میزبان آن خواهند بود، روز 22 ماه مارس ساعت 21 به وقت محلی (30 دقیقه بامداد یکشنبه 3 فروردین به وقت کشورمان) در ورزشگاه نوکمپ برگزار می‌شود.

در حال حاضر فاصله میان دو تیم چهار امتیاز است اما کاتالان‌ها می‌توانند امیدوار باشند که امشب (شنبه) اتلتیکو لطف بزرگی در حق آنها انجام دهد و رئال را در دربی شهر مادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون متوقف کند که در آن صورت آبی و اناری‌ها شانس زیادی خواهند داشت با یک امتیاز اختلاف در ال‌کلاسیکوی دوم از رقیب دیرینه‌شان پذیرایی کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها