jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۷۶۴۲   ۱۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۱

جام جم ورزشی: بزرگ‌ترین تورنمنت کشتی دنیا در سالن 12 هزار نفری آزادی آغاز شده است.

آغاز بزرگ‌ترین تورنمنت کشتی جهان در آزادی تهران

بزرگ‌ترین تورنمنت کشتی دنیا دیروز پس از برگزاری مراسم افتتاحیه با سوت نمادین رییس کمیته ملی المپیک آغاز شد. در این مراسم تمامی کشتی‌گیران و داوران بر روی 15 تشک کشتی ایستادند و مسابقه‌های خود را با سوت کیومرث هاشمی، رییس کمیته ملی المپیک آغاز کردند.

رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی اوپن در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان امروز و فردا در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود که تماشای این رقابت‌ها نیز برای علاقه‌مندان رایگان است.

3 هزار و 141 کشتی‌گیر، مربی و سرپرست در این رقابت‌ها که برای اولین بار به طور همزمان بر روی 15 تشک برگزار می‌شود، حضور دارند. این مسابقه‌ها برای اولین بار به ابتکار فدراسیون کشتی و در جهت حفظ کشتی در المپیک برگزار می شود و در کتاب رکوردهای جهان (گینس) نیز ثبت خواهد شد.

خانم یاکسی رودیکا ماریا، عضو اتحادیه جهانی کشتی و عضو کمیته پزشکی و دوپینگ این اتحادیه، از کشور ترکیه به عنوان ناظر برای تایید این مسابقه‌ها در سالن این رقابت‌ها حضور دارد.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها