۶۸ درصد افراد مجاز شدند

اعلام نتایج اولیه ارشد امشب ساعت ۸

زمان انتشار سوالات آزمون ارشد اعلام شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 94 گفت: با توجه به پایان آزمون در بعدازظهر جمعه 17 بهمن، سئوالات آزمون از روز یکشنبه در سایت سنجش قرار می گیرد.
کد خبر: ۷۶۷۱۷۴
زمان انتشار سوالات آزمون ارشد اعلام شد

دکتر حسین توکلی گفت: با توجه به برنامه زمانی برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 94 ، آزمون داوطلبان در 136 کدرشته در بعد از ظهر روز جمعه 17 بهمن ماه پایان می یابد

وی افزود: از همین رو سوالات 136 کدرشته آزمون کارشناسی ارشد سال 94 از ساعت 18 (6 بعد از ظهر) یکشنبه 19 بهمن ماه 93 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و پس از آن کلید اولیه آزمون از روز 26 بهمن بر روی سایت سازمان قرار می گیرد.

توکلی گفت: داوطلبان می توانند در صورت داشتن هر گونه اعتراض و پرسشی درباره سوالات و کلید آزمون، از روز دوشنبه 27 بهمن تا 4 اسفندماه به صورت الکترونیکی سوالات خود را مطرح کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: انتشار هر گونه آگهی مبنی بر تحویل سوالات و کلید آزمون به هر طریق دیگر مورد تایید سازمان سنجش نیست و به داوطلبان اکیدا توصیه می شود که برای دریافت هرگونه اطلاعات لازم در این خصوص به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.(مهر)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها